A je to tu! Na koleji ve staré koleji

Přes léto jsem psal, když jsem měl o čem. Nyní – na koleji – budu psát hlavně pokud se budu nudit :) Nebo budu potřebovat chvilkové rozptýlení. Pomalu dopíjím kávu – mimochodem, zjistil jsem, že je už dva roky stará a zítra bude prošlá – a budu pokračovat v práci na e-shopu. Nakoupí-li člověk pětkrát, nabídne se mu sleva na pátou objednávku v závislosti na výši předchozích nákupů. Užitečná a asi i motivující funkce… ale… musím ji rozumně algoritmizovat. Práce pro programátora. Přesto bych raději tam u nás na Vysočině řezal dřevo.

Hm, táta byl tuším včera poprvé od druhého května v práci, měl bych mu zavolat a optat se, jaké to bylo.

Včera večer jsem dorazil na cvika, která ve mě minulý týden jen prohloubila depresi ze začátku školy. Ony dva týmy pracující konkurenčně a stejném projektu – jeden od pohledu aktivní a cílevědomý, druhý od pohledu nějak to slepíme, hlavně ať se nepředřeme (a já v něm). Šel jsem tam a bral to jako test – pokud tentokrát uvidím snahu, tak tam budu chodit dál. Pokud to bude ve stejném duchu jako minule – tedy snaha rozdělit tým na podtýmy, které by se věnovaly samostatným částem projektu a pak už nemusely na nic sáhnout (přičemž bilo do očí, že vzhledem ke struktuře projektu a práce na něm tento přístup není možný), tak se na to vykašlu a předmět si odhlásím. I tak mi zbude krásných 30 kreditů.

A jak to dopadlo? Po půl hodině jsem znechuceně odcházel. Uvidíme příští semestr. To možná překonám i svůj tradiční ostych a vecpu se do role vedoucího týmu, který sice za všechno odpovídá, ale veškerou práci také deleguje na ostatní. To by mi možná šlo.

Tak zase zpátky mezi řádky kódu…

před 13 roky | VŠE Ze života | 2 komentáře

Komentáře

1 | lucka | před 13 roky

to si nemůžete vybrat, ve kterém týmu budete pracovat? losuje se to?

reagovat

2 | juneau | před 13 roky

Můžeme – ale tyhle skutečnosti zjistíš až po rozdělení. Nakonec, jdeš si stoupnout na jednu ze dvou stran a taky nevíš, kdo tam dojde za tebou a kdo půjde do opačné skupiny.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.