A mám to zadarmo!

Tím myslím písemku z matiky semináře. Na kole štěstí jsem si vytočil 100% neúspěšnost :) Fajn, posichroval jsem si trojku na výzo. Byla to hned první věc, na kterou se máma zeptala, a já neměl důvod něco zastírat… dostal jsem menší kázání, posl dobou nic neobvyklého ve spojitosti s učením. Jen mi pořád bylo divné, jak šílenou váhu tomu naši přikládali. Vždyť to byla jen pitomá písemka… asi po dvou hodinách vyšlo najevo jejich přesvědčení o tom, že to byla čtvrtletka. Chtělo se mi smát. Čtvrtletka, za pět… to bych byl vážně šťastnej. Píšeme ji zítra. Zatím se učím jen fyziku. Od příjezdu domů… chceš slyšet něco o lomu světla, zákonu odrazu či elektroamgnetické teorii světla, naházet do pytle angstremy s nanometry a herzy? Teď už jen elektromotory a vrhnu se na matiku… do půlnoci je ještě hafo času.

V anglině opět na komplech, dala nám nezávazný test na otázky z vědomostně gramatických kvízů na aj.cz… nejvyšší hora anglie? Hm… na googlu vyhledat frázi „great britain highest mountain“ a bylo to. Co je to snooker? Heh :) Na googlu fráze „define:snooker“ a hned jsem zjistil, že to je něco jako kulečník. Miluju svoji schopnost vyhledávat… to samo o sobě je podstatou internetu.

Ale také jsem si tu hodinu přečetl koment od pavla k mému názoru na marjánku. Tuším, že jsem v textu psal, ať do komentů v tomhle směru nic nepíšete, ale co nadělám :) Nechci zde rozpoutávat diskuzi ani pro ni dělat prostor. Ale tvrzení, že alkohol je taky droga… no. To je první věta, kterou vždy travkař obhajuje svoji gandžičku. Hned za tím jsou léčebné účinky. Neber si to pavle osobně, ano? Znám dva kluky, co v tom jedou intenzivně. Pohled na ně, a… kdekdo by si to rozmyslel.

Konečně nám češtinářka vrátila slohy. Nepochyboval jsem o jedničce, ale stejně jsem byl tak trochu… napjatý? Ani nevím… věděl jsem totiž, že jsem napsal něco opravdu… zajímavého. Profesorka některým opravila chyby, připsala větu či dvě… mně připsala půl a4ky. Končila slovy „Juneau, věřím ti…“ Hodně mě to potěšilo, celý text… vážím si toho. Doufal jsem, že se naskytne chvilka, abych si stihl tenhle text makrem vyfotit, ale nestalo se tak. Tak to mám alespoň trochu v paměti. Ach jo… taky dokážu svým psaním pěkně zblbnout :)

How long, how long… will i slide, separate my side…

Zítra snad budu se zuzkou déle, možná půjdeme otravovat do knihovny, knížku na vrácení bych měl. Na Devět povídek jsem ale ještě ani nesáhl. Učení do půlnoci, vstávat v pět, abych koukl na češtinu… tak to bylo dnes, ale jak to bude zítra? Můžu to zkusit znovu :) Vstal jsem a otevřel naplno okno, abych si tam pěkně vymrazil, třicet kliků pro trochu toho tepu… zítra budu muset kouknout na komunistický vývoj české kultury.

Poslední dny jsou o přemýšlení o učení. Chtělo by to změnu… ach jo. A samé vzdychání… zase jsem tak trochu nespokojený, něco hledám,… samozřejmě nevím co. MOTOjuneau still haven't found what he is looking for _ 21:12

před 18 roky | Ze života | 5 komentářů

Komentáře

1 | pavel | před 18 roky

juneau, okej, kašlem na diskusi o marii a chlastu, zvláště když na to máme podobný názor. Můj koment nebyl ani tak o marii jako o tvých argumentech. A určitě si nepřeješ, aby ti všichni souhlasně přitakávali a jenom psali jak seš dobrej.
Last note: Víš, za mě se nehulilo, ale chlastalo pivo z kýblů a já dnes taky vidím ty ruiny z chlastu…

reagovat

2 | pavel | před 18 roky

juneau, okej, kašlem na diskusi o marii a chlastu, zvláště když na to máme podobný názor. Můj koment nebyl ani tak o marii jako o tvých argumentech. A určitě si nepřeješ, aby ti všichni souhlasně přitakávali a jenom psali jak seš dobrej.
Last note: Víš, za mě se nehulilo, ale chlastalo pivo z kýblů a já dnes taky vidím ty ruiny z chlastu…

reagovat

3 | Chloe | před 18 roky | merit.bloguje.cz

I don't… I don't believe it's bad
Slit my throat is all i ever…

reagovat

4 | Ikeri | před 18 roky | ikeri.wz.cz

Vidíš to? Asi mě ovlivňuješ, poslední tejden taky šprtám do noci a dospávám to kde jen můžu:) těžký to život studenta ;) ale to bude koncem pololetí ;)

reagovat

5 | juneau | před 18 roky

pavel> fajn, osobne se o tom dal bavit nechci. a nevim, zda jsem pokladal argumenty. byl to jen jeden z mala nazoru, ktery nemam podlozeny logikou, ale… vlastnim presvedcenim. Trosky z chlastu take pred ocima nemam, snad nikoho neznam. Mas vetsi stesti (…) :(
chloe> jojo.
ikery> neblbni. jsi snad maturant? :) tak se neuc.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.