Absolutně nudný den

Probuzení. Rozkoukání. Zamítnutí snídaně, počkám si na oběd. Ke komplu. Serfování. Koupelna, sprcha, 100% online. Brzký oběd místo pozdní snídaně. Prší, intuitivně seberu prádlo. Prší. Serfuju. Prší. Dělám příklady z testů na VŠE. Prší, venku je… škaredě. Prší. Je večer.

Tak, a co dál… zbytek třídy/party někde dojíždí bečku s masíčkem, došlo mi už x smsek zjišťujících, zda přijedu. Nestojím o to. Poslední smska je od dorky, přišla mi při psaní „… škaredě“. Zvláštní, proč ti tak očividně lžu, když vím jenom to, že mi přišla při dopisování prvního odstavce. Přesto si jedno slovo vyberu a skálopevně tu tvrdím svoji verzi příběhu…

Smska od dorky… asi jsem někomu zamotal hlavu. Usmívám se, neboť jsem sám sobě k smíchu…

Seznam případných domén narůstá, zatím 15 variant. Pak si jednu vyberu a vybuduji si pořádné www sídlo. Nejsem si jist, jak to skloubím s reálným životem… zda ponechat blog tady a na doméně mít něco jiného… nevím, vážně nevím. Zaheslování by nic nevyřešilo. Ani zatím nevím, co bych tam někde měl… portfolio? Fotoalbum? Nějaké tematické sekce? Alespoň bych už od počátku vycházel z určitého rozdělení a hierarchie, ne z chaosu jako při prvním webu. Centrální statistiku, a blah blah blah…

Zítra příjmačky na vše, v matice si docela věřím, příklady jsou to většinou typové. Tabulky ani kalkulačky nejsou povolené, ale dostaneme všechny potřebné vzorce a údaje na spešl lejstru. Čtyři roky matematiky shrnuté na jednu a4ku. To beru. Napsal bych, že takhle to snad ani nejde zvorat. Ale raději se budu držet u zdi. V anglické části žádné pomůcky nejsou a já mám opravdu podezření, že nebudu mít ani na to, abych se přehoupl přes povinných 50 bodů ze sta.

Schválně beru do ruky list s otázkami a zadávám googlu přesné fráze, které by podle mě mohly sedět. Rozuměj, dostaneš větu a chybí slovo, vazba… máš 4 možnosti. Gramatika, chytáky, předložky, časy… google si s tím zatím rozumí, ale tam ho asi mít nebudu. Na anglinu si vážně něvěřím. Spolužačka Věrka míří na fakultu mezinárodních vztahů, testy si dělala už týdny před maturou, nakonec že to prý stáhla tak na max deset chyb z padesáti otázek. Já ještě nezačal. Jsem v hajzlu, vím to.

Sakra sakra, mám tu jeden blbě vytištěný test, zbytek je nahoře… přejíždím otázky a popravdě se mi daří odpovídat nebo alespoň s digitálním slovníkem vybírat podle překladu nejvhodnější odpověď. Ale kde je jakýkoli pocit lepší než příšerný? Mám strach :) Je to skoro všechno o předložkách, vazby se slovesy… at, for, over, into… The police is looking… [doplň]… the strange disappearance of the bank manager. Kdo neví, že „look at“ znamená „zabývat se“, ten je patrně v haj… ještě kouknu do výsledků. No úža! A kdo neví, že „look into“ znamená „vyšetřovat“, tak ten je úplně v pi*i. Jako například já. Fuck fuck fuck!!!

Dorka mě prozvonila… neodpovím, neodpovím a neodpovím.

Přece jen v té anglině něco zvládám. Ale bude to hlavně o štěstí…

Tak, po půl hodině šmatlání po domě. Příprava na ráno, ve tři v noci na to všechno asi náladu mít nebudu. V debilní praze mi dají zkoušky na půl osmou, kdy nemám šanci se tam dostat, a v debilním brně mi dají zkoušky na půl třetí, kdy nemám šanci se tam dostat. To snad bych v tom brně šel do kina, když tam dorazím na půl desátou či kdy to tam bývám. Nebo že bych vyrazil se sestrou „na nákupy“? ;) Nekompromisní máma a mám tu čaj na nervy, abych prý spal. O půlnoci půjdu spát, ve dvě usnu a vě tři mě probudí… co ve tři, ve tři budeme snad vyjíždět :) Miluju tyhle extrémní události.

Sestra odjela na školní výlet a já jí blahosklonně půjčil digitál. Flákne s ním a platí 13 000, o tom se s ní nebudu hádat. Byl to můj sen a jak jsem ji upozornil, sny se nepůjčují. Tak jo, tohle poustnu a půjdu si sednout nad anglickou gramatiku a testy. Kecy, stejně ještě budu půl hoďky serfovat, než si vypiju čaj…

před 17 roky | Ze života | 4 komentáře

Komentáře

1 | lucinka | před 17 roky

za půl hoďky tě to čeká… stejně jako včera, přeju hodně štěstí!

reagovat

2 | Hughhh | před 17 roky

teď se potíš v nové budově :D tak ať ti to výjde…

reagovat

3 | ailyn | před 17 roky | ailyn.wz.cz

jestli dneska není čtvrtek, tak teda nevím :) tak jo. čeká tě brno, koukám…

reagovat

4 | ailyn | před 17 roky | ailyn.wz.cz

…a nebo ne, no.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.