Anglický večer, Jarov v 5:15, Halbot, PostSecret, SexyLosers a další

Zvláštní nadpis, ale to je cena za to, aby alespoň nějak souvisel s textem, který uvozuje. Což zase není tak špatný, nemýlím-li se, greenhorne.

Včera jsem na kolej dorazil po večerním netu někdy k deváté a s hágenem tam najdu jiného kluka. Nic zvláštního, kamarády si na pokoj vodí často… jenže tomuhle mě představil anglicky :) Po zdvořilostních formalitách mi došlo, že půjde o kamaráda ze Srbska, se kterým zcestoval USA a který měl přijet za ním. Jen co jsem to trochu rozdýchal, dorazila na pokoj jeho přítelkyně Anna v růžovém pyžamu :) Na jeho jméno si bohužel nevzpomenu, to je takový můj malinký nešvar… pokud se s někým seznámím, tak jeho jméno zapomenu většinou v tu chvíli, kdy si přestaneme potřásat pravicemi. Asi se víc soustředím na to, aby byl můj stisk pevný a upřímný, tak jak to má ráda Aleonotschka. Smrt leklým rybám.

Večer tedy ubíhal v anglickém jazyce, ačkoli já středem konverzace rozhodně nebyl a kutil jsem si na noťasu. Později se hágen rozhodl ukázat svým srbským přátelům, jak se na Jarově hraje Counter-Strike a ostudu jsme si na mapě de_dust2 rozhodně neudělali. Taková Anna se při tom sice přiučila pár ostřejších českých slov, ale to není nikdy na škodu… „What is the kchurva?“. Její přítel jí pak poskytl rychlokurz základních společenských frází, ze kterých mě naprosto dostala „Kurva dopdele vychuř mi peró!“ :)

Později v noci jsem se už uložil ke spánku (to už jsme byli na pokoji sami) a dan se jal koukat na moje doporučení na Lásku nebeskou. Chvilku jsem odolával, ale pak jsem z postele zase vylezl a přitáhl si židli vedle něj a první polovinu filmu dal s ním. To je radost koukat se na film s někým, kdo si ho naprosto užívá. Pro správnou atmosféru jsem si teď pustil Billyho Macka a tu jeho nestárnoucí hitovku z filmu :) So if you really love me, common and let it show… Áááá, já z toho nemůžu!!!! Nejlepší scény jsou ve filmu podle mě dvě: když Billy Mack ponouká dětem, ať si nekupují drogy (ale ať se stanou popstars, pak jim je dají zdarma) a druhou je koupě náhrdelníku s kouzelným Rowanem Aktinsonem. Naprosto lovely! No bloody holly! :-D

Od tří hodin jsem už ale beztak spal, což mi za dvě hodiny s řvoucím mobilem v ruce na svěžesti moc nepřidalo. Rychle se replikovat do podoby, po které se na časně ranní ulici nebude střílet a s cestovkou vyrazit na devítku v 5:36. Ujet by mi rozhodně neměla, chvíli jsem si tedy na ni i počkal a sledoval ztichlou Koněvovu štráse pokrytou namrzlou vlhkou mlhou z předešlého večera. A v každé osobě vidím vraha, prostitutku, bezdéčko,… typické.

U přepážky vytáčím prodavačku jízdenek placením 97 korun dvoutisícovkou, ale nakonec vytáhnu i drobnější, abych tu jízdenku vůbec dostal. A ve frontě stojí spolužák z gymplu :) Kecáme až do city, tedy nějaké tři hodiny. Víceméně pouze o našich školách a rozdílech mezi nimi.

V city koupím ivonce zvýrazňovač a červenou lihovku, čímž jí dokážu, jak moc na ni myslím, když jí splním i takto pochybné přání ;) Stihnu i návštěvu frizérky a pak už hrr domů… vše stejnými spoji jako v druhém semestru při cestování z noční brigády. Podobné pocity mě stíhají i při pocházení po prázdném domě. Zapnu si pc, projedu odkazy… tak jako každý pátek jara. Melancholie. Pak už nemám co dělat, nikde není nic nového, proklikám raritnější bookmarky. Třeba právě…

SexyLosers.com

SexyLosers.com je web nějakého kreslíře stripů (krátkých vtipných komixů či co). Nevím o něm nic jiného než že se hodně orientuje na Japonsko a anime a rozhodně jeho práce nejsou nijak prvoplánově vtipné, ale u některých opravdu nemůžu :) Hlavně jde hodně o sex a vše s ním spojené, např. tento strip :) Ale stejně doporučuju proklikat si archivy a pak týden co týden koukat, zda nepřibyl nějaký nový stripík :)

RozzlobeniMuzi.com

RozzlobeniMuzi.com jsou dalším serverem, který hodlám častěji navštěvovat. Přivedl mě na něj jakub. Zatím jsem jej moc neprozkoumal, ale je to taková velká sbírka všech možných videí od reklam až po domácí kameru. A některé fakt stojí za to.

Dusky.sk/Halbot

Halbot je server, kam přispěvovatelé (asi) posílají mejly s roztodivnými obrázky. Ten je asi můj nejoblíbenější, den co den jsou tam nové a nové kousky od extrémně tlustých američanek po skotské kluky až po reklamy na kondomy. Obdobná všehochuť jako RozzlobeniMuzi.com, jen výhradně obrázková. Love it!

PostSecret.blogspot.com

PostSecret jsou taková tajemství poštou. Anonymní lidé posílají svoje hříchy (nejen je) na vlastnoručně vyrobených pohlednicích a tento maník je zveřejňuje. Nejde ovšem o nic humorného, člověku je při jejich prohlížení spíše smutno… We love each other… but deep down… i miss HIM… and he misses HER… we stay together because… they don't want us. To už je smutné…

A tím bych asi svoje dnešní psaní zakončil. Za chvíli dorazí ivonka, teď je tu děda s babičkou, naši se chystají na malování… veselost sama.

před 16 roky | Ze života | 4 komentáře

Komentáře

1 | koty | před 16 roky

Jojo Laska Nebeska je skvelej filmek se spoustou dobrych hlasek =c)

reagovat

2 | Charlotte @ | před 16 roky | charlotte.four-fork.net

týjo, to potěší, že i někde za hranicema se lidi jmenujou anna :-) a já myslela, že tohle blbý jméno se dává jen u nás…

reagovat

3 | jakub | před 16 roky | danielka.net

btw: k tý reklamě na Xbox, podívej se sem. Xbox má zřejmě nějakého kreativního marketingové a výtvarného ředitele :).

reagovat

4 | frettie | před 16 roky | frettie.net

...

Andilku Anna se jmenuje mnoho lidi v mnoha statech :P Laska Nebeska je klasnej filmesek :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.