Až jsem málem zapomněl, že chci blognout

Je toho už na mě dnes večer nějak moc. A to jsem ve škole strávil pouze jednu přednášku. Uspávající. Ale abych mohl ve škole strávit jednu přednášku, a to uspávající, musel jsem vstávat v 5:20, urazit 250 kilometrů ve vlaku, vystát si frontu na šalinkartu, přetrpět ve škole onu přednášku (tu uspávající) a pak skončit na koleji s patnáctiminutovou ztrátou vůči představě, kdy začnu pracovat a dohánět resty. Není nad to mít rozdělané tři čtyři weby a na každém nahranou jinou verzi redakčního systému. Skýtá to nečekaná a mnohdy vzrušující překvapení. Do šesti hodin jsem pracoval, pak se najedl a s ondrou a míšou jel na Sweeny Todda, ďábelského holiče z Fleet Street. Teď je půl dvanácté a ten dlouhý den končí… aby přišel ještě šílenější zítřek.

Film to byl dobrý, nejkrvavější muzikál všech dob. Johny Depp zpívající zamilovaný song své břitvě naprosto strhující… Londýn špinavý, obraz veskrze bez barev (až na krev), mordů požehnaně, všemožných motivů také… a písní. Ty byly chytlavé a poslouchatelné, ale vždy zastavily děj … to zamrzelo. Jinak thumbs up. Včetně závěrečného rozuzlení této antické tragédie.

Zítra… zítra vstanu v sedm třicet, v osm nula nula vyrazím do školy, u referentky vyzvednu čtvery potvrzení o studiu (ach ti živnostníci), pak sestře vyzvednu učebnici, sednu na tří a půl hodinový blok přednášky z hospodářských dějin, hodina volna, cvika, hodina volna, přednáška. A je půl osmé večer a já stojím naprosto vyčerpaný před školou. Úplně to vidím.

Bude mi chvíli trvat, než si na školu zvyknu. A než se zbavím toho strašného pocitu, že nebudu nic stíhat, že magistr už není flákárna, že neudělám ten a ten předmět… musím se aklimatizovat :)

před 13 roky | VŠE Ze života | 2 komentáře

Komentáře

1 | lucka | před 13 roky

podle toho popisu to vypadá, že ve škole strávíš aspoň o 300 % víc času než doteď :)

reagovat

2 | juneau | před 13 roky

Nebo bych teoreticky měl :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.