Bilantaine 2003

Téměř jsem na svůj záměr zapomněl, až návštěva na webu u ailyn mi jej připomněla… málem jsem zapomněl zhodnotit letošní rok. Málem jsem zapomněl… to bych nemohl :) Text Bilantaine 2002 existoval, a bilancování aktuálního data je přímo před tebou…

Leden:
První letošní text na starém webu pojednával o silvestru :) Jinak byl leden ve znamení těžké školy, bruslení, dvou věží a cesty do brna do mulťáku, a hlavně koupi creative audio systému… ohledně holek v blogu nic nenacházím. Normální měsíc…

Únor:
První drtivé rozčarování ze starého webu, touha po jeho vymazání, po zmizení z netu… jinak je únor obyčejný nudný zimní měsíc, já trávím u komplu desítky hodin týdně a scriptuji všechno možné i nemožné, viz grabování FreeDataBase do mysql jen tak, pro radost… když si po sobě čtu blog, tak to byla opravdu nuda. Ale strašná… promrhaný život.

Březen:
Jako celou zimu i teď neustále koukám na divx filmy, trávím život u komplu… začal jsem ovšem posilovat (obyčejné kliky), s tátou chodit do lesa… poprvé se také zmiňuji o školní knihovně a holkách v ní, o povídání s nimi (legendární text o našem téměř rozhovoru o menses), začíná zlatá éra mých icq_rozhovorů… začínám se zamilovávat do olinky.

Duben:
Dostavuji se na vojáčky a jsem shledán schopným výkonu základní vojenské služby. Kupodivu. Dále scriptuji a trávím život u komplu… a přemýšlením, která holka na sobě má kalhotky a která tanga :) Ve škole mě to zatraceně baví, připadá mi, jako by mi celá patřila. Užívám si to a blázním… samozřejmě hlavně přes icq. Umírá jeden člověk z vesnice, měl jsem ho rád, každý ho měl rád. Pokud si někdo zasloužil žít, byl to on. Dost mě to tehdy vzalo, navždy mě s těmi dny spojuje nohavicova komenta. Koná se první třídní akce roku, středeční před velikonocemi… první z těch hafo velkých, úžasných… jen spousta dalších otázek, na které je lepší nehledat odpovědi. Znovu se seznamuji s evou čikitou, jedna díza, nevinné smsky… začínáme také vyrážet na kolech do okolí. Festovní jsou výlety s ondřejovou partou, kdy se jen a jen smějeme… pouštím se také do inet aféry hacku pavlínina webu a snažím se dokázat, že jeníkova snaha vkládat přes gbook jakýsi script zjišťující přítomnost backdooru ve www prostoru je pochybná stejně jako jeho záměry. Zábava na dlouhé měsíce.

Květen:
Pokračuje slibný vztah s evou čikitou, ale v druhé polovině přichází nezapomenutelný školní trip do paříže, kde naprosto propadám kouzlu olinky a cokoli ve spojitosti s evou mi v mysli jen vyvolává otázky. Paříž byla nádherná… co bych dal za opakování… jinak je už téměř léto, všechno je nádherně prohřáté, slunce pálí, po škole se většinou míří do hospůdky, občas se domů vracím mírně podroušený… vše pokračuje dál, icq rozhovory, sladké šílenství… posledního května se rozcházím s evou. Ani jeden jsme nemilovali.

Červen:
Tento měsíc je ve znamení přípravy na školí cyklisťák, do školy jezdím dva týdny na kole, totálně si to užívám, je to totiž super (příroda v sedm ráno)… třetí týden je úžasný cyklisťák, nejlepší civilní školní akce. Jen sepsat report z něj mi trvalo tři dny… ani jednou jsem se tam pořádně neopil, pouze jednou mírně, a hned se seznámil s ivankou, o rok starší zdravotnicí… intenzivní jednonoční láska, nemysli si ale, že by k něčemu došlo… jen v mém objetí probděla celou noc, celou krásně dlouhou noc. Po cyklisťáku si s ní dopisuji, pomalu se zamilovávám, ale co sejde z očí… škola končí, jsou nádherná vedra, den co den spávám na zahrádce, dosahuji nejlepších známek na vízo za celou vyšší školní docházku (jedna dvojka).

Červenec:
Prázdniny. První týden ve znamení domácích prací, pěších výletů do okolí, převážně s dejFem, vojtou a djem… hned druhý týden odjíždím na dva týdny k moři, se svou rodinou a s rodinou strýčka. Nejlepší dovolená, na které jsem kdy byl. Parádní město, parádní pobřeží, parádní noční život, parádní všechno… v závěru pobytu se seznamuji s luckou, a alespoň tam mám s kým trávit čas. Opět šílený report… návrat zpět je jako návrat do nikam. Naprosto končí to, co bylo mezi mnou a ivankou (celé jsem to posral), postupně odumírá i vztah s luckou… sejde z očí… to jsem mimochodem napsal ivance…. já vůl. Říkal jsem jí to už tu noc, co jsme byli spolu. Že to přesně takhle skončí… po večerech se opět hraje pingpong, docela zábava. Jo a taky hned druhý den po příjezdu od moře nastupuji na měsíční brigádu na místní úpravnu vody… zbytek prázdnin v haj*lu.

Srpen:
Brigáda brigáda brigáda. Vstávám v šest, vracím se po třetí, spát chodím ve dvě… práce je to občas náročná, jindy s parťákem prospím hodiny zašitý někde, kde nás nikdo neuvidí… s djem a sestrou, nebo i janou, si občas autem vyrazíme do žalova na koupák, u moře jsem vybrousil asi patnáct různých druhů skoků do vody, a toužím je všem předvádět. Moře ze mě udělalo playboye… mimochodem od února opravdu neustále posiluji, a opravdu se to projevilo. Dále hrajeme pingpong. Jeden den se na brigádě až nechutně dlouho potloukám pod žhavým sluníčkem (vzpomínáš na zabijácky suchý srpen?) a uléhám s halúzoidními horečkami, pět dní ležím a pak dál makám… 18.srpna při třetí existenční krizi tohoto roku zavírám web a utíkám od většiny lidí, kteří na něj chodili. Prostě jsem to vzdal. Prospělo mi to. Hned duhý den je online tato adresa s prvotní verzí webu. Ještě to není čistokrevný blog. V textech používám nadpisy, patičky, odstavce (!!!)… ke konci prázdnin týden v tahu jogguju a denně běhám nějakých sedm osm kilometrů. Je to droga, ale artróza kolen je artróza kolen.

Září:
Škola, jsem maturant, okamžitě nám přibývá asi 2× tolik učení, semináře,… již oficiálně jsem zamilovaný do olinky, ale je to láska tajná, nevyřčená… vysněná. Plánuje se akce, jež má být hustá jak beton, a taky je hustá jak beton… vyznávám olince lásku a dostávám něžné KO. Nechce mě. To je to tvoje malování vzdušnejch zámků… sbírám se z toho dva měsíce, když málo. Pár dní na to razí celá třída na poznávací trip do prahy, což je ta nejbombastištější oficiální školní akce (cyklisťák je jiná kategorie)… tři naprosto bezchybné dny, až na olinku, samozřejmě, doporučuju všem najít v starším archivu report, dodneška na tenhle trip vzpomínám jedině jako na nej nej akci… na okresním atletickém mítinku se stávám úřadujícím šampionem ve sprintu, jako škola jsme čtvrtí. Ten den chybím v ivt a hovada si vlezla na můj starý web, tehdy ještě volně přístupný, ač opuštěný, a nahlas četli z reportu z cyklisťáku… rozjíží se tajná aféra, neboť v reportu si neberu růžové brýle, vše je pěkně syrové a číst to ředitel, tak letím… upozorňují mě na to dva loajální profesoři. Vyšumělo to… a web byl zaheslován nadobro.

Říjen:
Další třídní pařba zatraceně rocks! Ovšem neukočíruju sám sebe a dopadám podruhé v životě hodně neslavně. Objevuji existenci serveru pooh.cz, stávám se jeho pravidelným čtenářem. Z mého webu je již dávno blog, píši také o jiných věcech než jen o myšlenkách, stále více o dnech a zážitcích, často vzpomínám, často se k něčemu vyjadřuji. Asi je to i čtivější… sestra zúčastnivší se výměnného projektu dostává do rodiny finku annu, která s námi tráví dva hektické týdny, ale rozhodně je to pozitivní zážitek. Slavím devatenáct, sestra sedmnáct, nej kámoš míra osmnáct… u dejFa na chatě se rozjíždí třídenní pařba, jakou svět nezažil. Zítřejší silvestr se ji pokusí překonat :) Blog přestavuji po systémové stránce, celý jej cpu do mysql databáze, můžu psát odkudkoli, takže občas něčím přispěju z hodin angličtiny nebo ivt… opět se také vrací staré sobré icq rozhovory, že simi a ai? ;) Tvořím web pro radkův IT obchod a od 31.10. jsem členem pooh.cz. Tento web stagnuje, nic nového zde nezveřejňuji.

Listopad:
Dva týdny hostuji na poohovi, bloguji ještě blogovatěji než dříve, čtou mě i stovky lidí denně… což byl hlavní důvod přehostování. Jenže je to jen poskytovaný blog, bez prostoru pro vlastní fajnšmejkrovinky… opouštím pooh.cz a vracím se sem, tvořím nový systém, nový blog. Olinka již zapomenuta a cíleně ignorována, také kupuji minoltu dimage z1, kterou nyní nedám z ruky a týdně přibývají stovky fotek. Na chodbách školy potkávám usmívající se holku, usmívám se na ni také a stále častěji ji mám v mysli. S kluky opět dávno navštěvuji hospůdku, hraju s nimi šipky, ale k favoritům nepatřím, začínám hodně číst, často jsem v knihovně… přichází zima a já opět trávím život u komplu.

Prosinec:
Již na konci listopadu se se zuzkou seznamuji a celý měsíc je pak ve znamení našich posezení v šatnách, společných odpolední, několika společných večerů tady, stovkách kreditu létajících vzduchem… je to úžasná doba a já jsem opravdu šťastně zamilovaný. Klepu na dřevo. Jako třída slavíme stužkovák, je to hafo hrubá akce pořádaná na jednom místním hradě. Beze spánku přežíváme noc a hned jdeme zase do školy. Jsem snad jediná třída v historii, která přišla po stužkáči kompletní. Celý den nás profesoři nechávají spát, doma spím 18 hodin… také začínám pít kafe. Se zuzkou se zúčastňuji (mimochodem stejně jako moje sestra) dokončené v tanečních, čtyři hodiny jsme spolu, a já jsem již naplno v poutech této úžasné holky, která mě opravdu má ráda. Které to opravdu věřím. Hned další den strávím celý s ní, školní besídku i sportovní akce v hale, je jen moje… začínají prázdniny. Vánoce ujdou, vánoční dízu trávím bez zuzky, ale s mírou a ostatními kámoši, zuzku vidím druhý den, pochybnosti jsou rozehnány jejími polibky… na silvestra ale nepřijede. Silvestr je zítra.

Takový byl rok 2003… většinu z něj jsem strávil sám, a hlavně jeho začátek za moc nestál… ale nyní si vůbec nemůžu stěžovat. Jen kdybych mohl strávit jeho poslední den se zuzkou… MOTOjuneau se vyhrabal z archivů _ 03:37

před 18 roky | Ze života | 3 komentáře

Komentáře

1 | Ikeri | před 18 roky | ikeri.wz.cz

Další rok za sebou, co? :) Každopádně ti přeju hodně štěstíčka a lásky do toho novýho ;)

reagovat

2 | lucinka | před 18 roky

…ten report z výletu do prahy si najdu :-)
btw. už mi nezbývá nic jiného než popřát vše nej do nového roku, co nejvíc pohody, radosti a lásky :-)

reagovat

3 | lucinka | před 18 roky

hm… přečetla jsem ho téměř jedním dechem…
musela to být skvělá akce :-)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.