Bilantaine 2004

I před rokem jsem jeden takový text napsal, i před dvěma lety (tehdy ještě do mého koutku) tomu tak bylo. A letos na tom nic měnit nebudu. Mimochodem, spáchala to i CharlotteBee… a kdoví kdo další.

Leden 2004 Bloguju si na svém starém redakčním systému, prožívám poslední měsíc předposledního semestru na gymplu. Výzo bezkonkurenční, do vesnice je přiveden bezdrát a já mám trvalé připojení k netu. Stále chodím se zuzkou a nehodlám na tom nic měnit. Jen kdyby byla trochu odvážnější… na silvestra jsem ji nezlákal. Zato ivku letos ano! Výjezd celé party na pána prstenů trojku.

Únor 2004 Stejně jako předchozí měsíce jej trávím u komplu, o jarních prázkách dělám web své vesnici, multi-user redakční systém. Moc uplatnění ale nenašel. V jednom ze svých temných okamžiků se se zuzkou chladnokrevně rozcházím. Když si dva zamilovaní na valentýna ani nenapíšou… bože, když to teď po sobě čtu… Taky se mi celkem zalíbilo na Orkutu.

Březen 2004 S djem začínáme po místní wlan pařit Age of Empires II, a jsou to úchvatné zážitky. Zástup mých nesnesitelných vlastností také ukončil zlatou éru přátelství s Ailyn. Sestra odletěla s mým digitálem do finska, ale díky tomu se mému digáčku narodila 256mb paměťová karta. Neustále ho tahám do školy a zaznamenávám její poslední dny… neustále u komplu.

Duben 2004 Trávím ho u komplu, programuju si, po nocích se učím do maturitních předmětů. Už je také dost teplo na to, aby se začalo s akcemi… ve škole je to pohodička, odpadají nám nematuritní předměty, s lukym jedu do berlína. Venku je krásně, kvetou šeříky… a mě je občas pěkně smutno.

Květen 2004 Při poslouchání písní Karla Kryla se drtím na maturu, už se nám to začíná blížit. Přesto jsou okamžiky ve škole úplně nejlepší z celých osmi let. Naprostá pohodička… vstupujeme do Evropské unie, instaluju windows XP. Všechno se blíží k matuře, v iráku se popravují rukojmí, mám poslední zvonění, o svaťáku z učení úplně hrabe a maturu dávám za čtyři. Proběhne maturitní akce a to je na dlouhou dobu konec mých styků se třídou.

Červen 2004 Dostávám se na ekonomku v praze, začínám jezdit na kole, v následném volnu (celý červen) jezdím po okolí a fotím jako o závod. Jinak mi ten měsíc ještě s příjmačkami na vut docela uteče. Za maturitu si kupuji svoji vlastní doménu. Navštěvuji jednu super dízu, pak se také ocitnu na sportovním dnu gymplu a setkám se s několika spolužáky a profesory, poslouchám Tatabojs, začínají prázdniny…

Červenec 4.července se na kole setkávám s ivonkou a tím dnem začíná můj nejdelší a nejkrásnější vztah, který díky bohu nenese žádné stopy toho, že by mohl skončit. Týden za sebou jezdíme na kole, já už chodím na brigádu… nejdříve si enormní sportovní aktivitou (30–50km denně) odrovnám kolena a pak mě na dva týdny skolí něco, co jsem si uhnal při nočních návratech na kole jen v tričku. O den dříve se naštěstí stihnu zapsat na ekonomku a se zbytkem party jdu na Harryho Pottera 3 v Imaxu :) Po vyléčení spácháme několik táboráků na kopci, ivka je se mnou. Pak se mi také povede jít na brigádu, aniž bych v noci oka zamhouřil. Splendidní :)

Srpen 2004 Odejde mi základovka u pc a trvá 17 dní, než mi ji vymění. Jsem zbaven pc a trávím celé dny u vody na koupáku, skáču všechny možné skoky, učím ostatní salta a šipky, prostě si ty dny užívám… ivka je tam téměř vždy s námi. Slučák se třídou je příšerný zážitek… začínám pracovat na redakčním systému. Ivka u nás začíná přespávat, aby nemusela jezdit k ránu domů. Poprvé si nachystám svoji postel na podlahu, ale když v ní spím nakonec až pár hodin k ránu, tak je to také naposledy, co jsme kdy spali odděleně.

Září 2004 Práce doma, táta buduje betonový skleník, zapíšu se na koleje, strávím tam pár dní a ke konci to začne naostro. Na pokoji mám super bandu a za chvilku se sžijeme, jen jakmile překonáme některé jazykové bariéry :)

Říjen 2004 V říjnu si už v praze hraju s noťasem a taky vypouštím redakční systém do světa, abych ho pak až do dneška co chvíli opravoval. Můj život je obohacen o chození do postele ve dvě nejdříve, vstávám si většinou později díky volnějšímu rozvrhu, vysokoškolský život mi naprosto učaruje… jsem sice 200 km od domova, ale ony i ty cesty mají něco do sebe. Tam i zpátky jezdím se zuzkou, spolužačkou a spolubydlící z osmého patra koleje. Super holka a skvělá kamarádka. Tu kdyby z ekonomky vylili, tak… mě to tam přestane bavit. Chodím s ní do kina… prvními zápočťáky projdu beze ztráty kytičky. Je mi dvacet let a divoce to s partou oslavíme. A s ivkou ;)

Listopad 2004 Škola opět pokračuje ve volném tempu, s klukama děláme bordel na koleji a vedeme válku s holkama z vedlejšího pokoje. Doma jsem vždy pouze na skok, jezdím k ivce a ivka k nám, noci se prodlužují a spánek krátí. Spoustu času trávím s noťasem na kolenou v hale ekonomky, příjemné chvíle klidu na netu. Se zuzkou trávíme hafo krásných nocí bez čehokoli jiného než povídání (a myšlenek).

Prosinec 2004 Škola krapet zrychluje, vlaky domů jezdí stejně pomalu, na pokoj se koupil switch a paříme po síti, máme tam už 4 notebooky (na šest lidí). Se zuzkou jdu na tři filmy a čtvrtý zdarma, často chodím k ní a danči s noťasem a něco si pouštíme na koleji… teprve poslední víkend semestru strávím bez ivky, musím se učit na zápočťáky. Do toho víkendu jsme se viděli vždy a usínali ve svém objetí. Zuzka se super holka, ale na svém aktuálním stavu nechci nic měnit. Pracuji na fotoalbu k redakčnímu systému, dělám projekty do javy, opět trávím všecičké volno u komplu. Jenže žádné volno nemám.

Nyní mám zkouškové, před dvěma hodinami jsem dodělal poslední projekt do javy, na seminárku do sociologie kašlu… a zítra/dnes silvestr. Abych se na něj pořádně vyspal…

Jaký tento rok byl? Zajímavý… mám spoustu nádherných vzpomínek, mám spoustu fotek… a všechno to mám ve svém deníčku.

před 17 roky | Ze života | 7 komentářů

Komentáře

1 | Charlotte | před 17 roky | wicked-angel.net

:-) na víc se momentálně nezmůžu….

reagovat

2 | ailyn | před 17 roky

…že bych přece jenom někam nahodila i tu svou? (tohle je jeden z okamžiků, kdy lituju, že jsem odešla z netu a tak hlasitě za sebou práskla dveřmi, že už prostě nědokážu sklonit hlavu a vrátit se)

reagovat

3 | juneau | před 17 roky

no kdyz myslis, ze na tom svet stoji a pada…

reagovat

4 | ailyn | před 17 roky

nemyslim, ale proste mi v tu chvili prislo lito, ze jsem tak impulzivni a ze dne na den svoji existenci zrusila. plus moje prebujele ego ma nejak moc vlastni hrdosti.

reagovat

5 | bee | před 17 roky | chocolate.wicked-angel.net

ailyn: ty ses mi četla dobře a chybíš nám tu :) chce to odvahu a tu ty máš :) juneau: jen úsměv :)

reagovat

6 | Raul | před 17 roky

cely rok zaznamenal v denicku… to je skvela vec, mel by to delat kazdy ;)) preju ti stastny novy rok, hodne uspechu a hlavne lasky a humoru ;))

reagovat

7 | lucka | před 17 roky

připojuji se k Raulovi a přeju… ne pěkný Silvestr, ale…co nejkrásnější ukončení školního roku a nejvtipnější začátek velkých letních prázdnin ;))) (když už teda netradičně, tak pořádně ;)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.