Blognutí o blognutí

Bude to takové metablognutí. Ivonka se baví u superstár, já si budu chvilku psát. Nemám nic ohromujícího, jen neurčitou touhu něco napsat. Čeká mě týden se třemi testy, práce, návraty na kolej v osm, vlezlá zima na zastávkách šalin… tak si pustím Mama Cass Elliot, ať mi s tím hilfne.

Připravil jsem si také pár fotografií z koleje, sem s nimi tedy. Ostatně obrázek je za stovku slov a alespoň to tu trochu oživím.

Večerní Jarov I. E

Večerní jarov E.

Bylo to v pondělí v podvečer (minulý týden), kdy mě napadlo vyfotit protější blok kolejí. Dlouhá závěrka, spousty světel, stmívání… v noci to na kolejích žije. Doma se vše k desáté hodině uklidní, ostatní jdou spát, je ticho. Na koleji tahle doba začíná tak někdy k té dvanácté.

Červený trpaslík na koleji

Červený trpaslík

Hágen je také fanoušek téhle legendy, každý večer kolem desáté si jeden díl pustíme jako předehru před Coutner-Strikem. Super pohoda. Kdoví, jak dlouho nám to vydrží, ještě tak 47 dílů… skrz zkouškové možná jo.

A práce, práce a práce…

Práce

Odpoledne, na pokoji nikdo, jen já, kafe, sušenky a několik set řádků PHP kódu. Sranda největší. Ale tehdy jsem to fotil kvůli kytce v levém dolním rohu, kterou jsem si na kolej pořídil. Prostě tak. O týden později si svoji (dracenu) koupil hágen. Není to vůbec špatné, trochu si to zútulnit. Další na řadě jsou vánoční ozdoby ;)

To mě oslím můstkem dostalo k Lennonovi. Tomuhle Lennonovi. Ivonce se totiž zdál nějaký smutný. Samotná rybička se v prázdném akvárku moc nezabaví, a tak jí přikoupila (stejného) parťáka. Joeyho :) Menší, zvědavější, otravnější… dolejzá za ním, ale pak třeba spí spolu ve stejném ďolíku, co si lennon vyhloubil v kamíncích :)

A název dnešního blognutí o blognutí, které se nekonalo, připojím video z večerní návštěvy jakuba. Na rozloučení si nechal pustit Johna Eltona…

před 15 roky | Jarov Obrázkově Video | 0 komentářů

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.