Blognutí z koleje bez internetu

Ano, jsem přestěhovaný na Éčko a není tu net. Síťový kabel je již s ostatními věcmi v letním skladu. Ale kousek odtud je jedna hospoda s free wifi pokrytím a daří se ho zde chytat. Tedy, na chodbě u okna na ulici (hospa je na druhé straně), tady v pokoji je to fakt sporadické a stačilo, abych si noťas přitáhl o pár čísel k sobě a už síť vypadla. Ale lepší než sedět na židličce na chodbě. A lepší než být bez netu. I když free wifi, bez zabezpečení… k internet bankingu se odtud fakt přihlašovat nebudu :)

Na dnešní zkoušku jsem se včera připravoval všelijak. Ráno trochu, odpoledne jsme se stěhovali z jednoho bloku na druhý, večer opět sem tam, volání s ivonkou, laborování s internetem, večeře… a byly dvě v noci a šel jsem spát. Učení jsem moc nedal.

Přesto jsem v osm stál před místností a v klídku čekal. Do půl jedenácté. Učitel nás všechny krapet nasral. Ale jednička je doma – hospodářské dějiny, to je moje srdeční záležitost. Během čekání jsem si zašel napůl přihlásit vedlejší specializaci Novodobé hospodářské dějiny. Kdyby měl sekretariát katedry ve středu úřední hodiny (!!!), měl bych to z krku kompletně. K poledni jsem dorazil na kolej naštvaný na městskou knihovnu, která měla dopoledne zavřeno a já nemohl vrátit knihy. Poslední šanci mám zítra, po odstěhování z koleje a před zkouškou z bezpečnosti na internetu. Na tu se ještě musím naučit. RedBulla už mám v sobě, do jedné do dvou to dnes zase potáhnu. Spal jsem na dnešek pět hodin a musel to po obědě lehce dohnat, na dvě hodinky jsem si schrupnul a pak se naprosto zmátořený motal po pokoji. Ale nebyla jiná možnost.

Stále online… jsem příjemně překvapen. Zavolám si s ivonkou a budu pokračovat v učení.

před 13 roky | Jarov Ze života | 2 komentáře

Komentáře

1 | frettie | před 13 roky

Paranoia, June? :)

btw: to se nebojis, ze ti ty redbully rozeserou organismus? … to radeji kafe … :)

reagovat

2 | juneau | před 13 roky

Paranoia? To je můj životní styl. Nikomu nevěřit.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.