Bolí mě hlava, třeští v ní střepy

Hned tě upozorním, že si icquuju se sirenkou, takže se tu brzy začně dít strašná šílenost s diakritikou a pod. Někdy prostě zapomenu… ale co.

Add nadpis… hlava opravdu bolí, hrozně a dlouho… od rána :) Od toho zatracene mraziveho rana… u nás bylo mínus šestnáct supňů, v okolních vesnicích ještě hůř. První dvě hodiny tělák na hale, takže od busáku na gympl (1–2km), vzít si tělák a zase kilák na halu :) Nadával jsem jako špaček. Ale zase jsme jednou mohli do bazénu, což jsem si nenechal uniknout, šli jsme tam čtyři. Asi jsme mírně otravovali dvě postarší dámy, ale… no a co :) Zaplaval jsem si, a utahal se více než kdy jindy v těláku. Flákání to není.

Tehdy mě začala bolet hlava, ale jen z vody to nebude… vždyť už čtvrtý den v tahu probíhá stejně: vstanu v šest, po maximálně pěti hodinách spánku. Škola. Návrat domů kolem čtvrté, a od čtyř do jedné sedím u monitoru s drátem od wifi antény připojeným div ne do cns. A zase pětihodinový spánek… asi umřu.

Mezi námi děvčaty… v orig Freaky Friday… roztomilá skoro komedie, dcera s mámou si prohodí těla. Bruslí v tom parádně :) Pustil jsem to našim, takže jsem měl také na dvě hodinky od pc oddech, ale stejně… alespoň že ještě jím, žiju.

Zitra maturitak. Také jsem tak nějak zapomněl tuhle skutečnost zmínit :) Asi. Nic extra, jen nestrávím další noc u komplu. Což je taky výhoda. Stejne… kdo vi, co bude. Dnes koncim… a jdu dal stahovat ;) MOTOjuneau chcípá bolestí hlavy _ 23:07

před 17 roky | Ze života | 0 komentářů

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.