Breaking my back just to know your name

Absolutní nedostatek nápadů pro rozumný nadpis ústí v zachycení jedné věty z aktuální písničky. Well, někdo mi řekl… o ní :)

Sedím v obýváku na pohovce, kde trávím 95% času posledních tří dní. Chřipka opouští bojiště se svěšeným ocasem, rýma dnes také povolila, ale kašel… ten jede :) Hlava mi z něj třeští, břišní svaly úpí bolestí… no ale podle znaleckého posudku ivonku již vykašlávám, což mi bylo záhy lékařsky nechutně popsáno a raději bych to snad ani nevěděl :)

Sedím si tu tedy celé dny na pohovce pod dekou, noťas na kolenou a pracuji. Je ovšem pravda, že bez normální klávesnice mě noťas dost vytáčí, některé klávesy mi dost chybí. Honit Home a End (…) přes funkční klávesu mě opravdu neláká. Njn, nouze naučila dalibora housti, skousl jsem tedy toto jemné nepohodlí a s prstokladem chromého kraba datlím středníky, uvozovky, závorky hranaté, kulaté, zobáčkovaté, rovnítka, pluska, mínuska, dolary… strašná hlína.

Aktuálně už 20 minut uploaduji na web vesnice virtuální kroniku, s níž jsem si dnes celý den hrál a která tvoří část prací spadajících pod grant, jehož platnost v březnu končí, takže musím plnit povinnosti. Jenže znáte to: zřízení webkamery + zakomponování do webu > webkamera není. Vytvoření virtuální procházky obcí > nejsou fotografie (přece to nebudu tvořit z únorových záběrů sychravého údolí). Rozesílání SMS zpráv občanům přes web > moc jsem po tom zatím nepátral, ale nejsem si úplně jist proveditelností, respektive poměrem námaha/výsledek. A tak dále… veselé starosti. Alespoň onu kroniku jsem dnes nějak zvládl.

Vůbec si neuvědomuji, že bych měl být ve škole. K večeru mi došel mejl od jednoho učitele o nějakém úkolu a tato studijní povinnost mě úplně překvapila / vytrhla z příjemné prázdninové letargie. Ale svět se nezboří, katastrofy jsou výsadou zkouškového.

Aah, to vykašlávání je fakt nechutný. Odlupující se hlen. Už abych raději spal a nevěděl o tom. Nakonec, touto dobou jsem šel včera spát… tak už aby ten upload skončil.

Protože somebody told me.

před 14 roky | Myšlenky Ze života | 3 komentáře

Komentáře

1 | endlife | před 14 roky

To já si zas ty nechutné podrobnosti vždycky někde vygoogluju a pak toho lituju:)

A dnešní moudro otce Fourata? Co nenaspíš před půlnocí, to už nedospíš. (Abych navázal na včerejšek. Ano, spánek mi chybí;))

reagovat

2 | juneau | před 14 roky

No vidiš, já občas lituju podobných dotazů na ivonku :) Když si představím ten humus, co po každém zakašlání musím polknout… kam se hrabe google na moji představivost :)

A mě neukecáš, jdu spát :)

reagovat

3 | Huggi | před 14 roky

[1] endlife : to je pravda..a nedozene se to ani spanim do obeda..kazdopadne pred pulnoci chodim spat tak 10dni v roce..a ziju..:o)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.