Budu otcem

Nechal jsem si vyšetřit sperma a podle výsledků jsem zdravý plodný býček, takže nic nebrání tomu, abych se stal v blízké budoucnosti otcem :) Tenhle vtip jsem použil nedávno na rodiče u odpolední kávy a mámě div nezaskočilo. Pravda to ovšem je, ivonka měla praxi v labině nemocnice a když si tam s kolegyněmi mohla dělat těhotenský testy jen tak ze srandy, tak proč by mi nemohla projet sperma nějakými sety. Obzvlášť když mi odmítla udělat DNA screening. To bylo pořád řečí jak to má jako studentka genetiky zdarma nebo za pakatel a jak si to oba necháme udělat a pak skutek utek. Prý nechce vědět, jestli mám nebo nemám předpoklady k rakovině a pod. Na druhou stranu já bych to zase vědět chtěl. Ale s mou labilitou – kdybych věděl, že do deseti let umřu – tak bych se asi uzoufal/uchlastal/ulítostnil k smrti. A přitom mohla nějakému nemehlu v labině jen ujet ruka. Takže s tímhle mám zatím utrum a 48 000 000 spermií na mililitr mi musí stačit.

A to nosím těsné boxerky, mám sedavé zaměstnání a mobil nosím 90% času v přední kapse kalhot. Nemluvě o neustálém popíjení vína v ne právě decentním množství.

Rajzoval jsem si to hrdě po místnosti s výsledky a ivonka mě hnedle zchladila: „Copak teď… ale počkej za deset let, jak budou (výsledky) vypadat.“

Takže tak. Táta je v nemocnici na finální operaci, opět mám dům na povel. Beru to zodpovědně, při dnešní bouřce jsem sundal muškáty z balkónu a pak jen v gumákách, šorkách a festovní pláštěnce pobíhal před domem s motykou a snažil se ukočírovat proud vody valící se krajnicí tak, aby pokračoval dál kolem silnice a nepřeléval se na náš pozemek. Jak říká táta: „Až to jednou chlejstne tam někde nahoře, tak budeme v hajzlu.“ Zatím nechlejstlo… ale dnes už to bylo akční. Potřebuji pár dní bez deště, abych mohl postříkat postřikem brambory, posekat žačkou (to je slovo!) trávník a na metrovou trávu na zahrádce se vrhnout s kosou. Na to se těším jak pes, to bude prdel! Pak ještě drátovat bující víno k zábradlí, aby se šlahouny visící nazdařbůh dolů nezulámaly, postříkat ho postřikem a ještě rajčata ve skleníku. Boj s krtkem jsem vzdal, jeho oblíbený plac teď zalehl bazén se sedmi tunami vody, takže z toho bude mít alespoň těžkou hlavu když už nic. Mám na to celé léto, dokázat mu kdo je tu pánem.

Na krtky jsem slyšel parádní tip: přistavit si na zahrádku motorku, třeba Simsona a počkat až bude krtek poblíž – nadzvedává se krtečák. Pak vezmu nějakou hadici, přidělám ji na výfuk, strčím druhým koncem do díry a pořádně tomu voroštuju. Každý si myslí, že se krtek udusí. Pravdou je, že ho ten tlak plynů tlačených do chodbičky prostě požene chodbou, až se někde šprajcne a nakonec ho to roztrhá. Ideální řešení. Láska k přírodě vocamcaď pocamcaď. A to až k nám na zahrádku dorazí ti hnědí slimáci… to teprve začne boj.

Končí dnešní vysílání rádia Jerevan.

před 13 roky | Ze života | 6 komentářů

Komentáře

1 | ivka | před 13 roky

2–3… ;-)

reagovat

2 | ivka | před 13 roky

oprava (vysledky mam doma ja) :-) Koncentrace: 38 000 000/ml a celkové množství: 154 000 000

reagovat

3 | juneau | před 13 roky

Ha, spletl jsem se :) Milion sem, milion tam… ;)

reagovat

4 | jakub | před 13 roky

Že se tady dočtu zrovna tohle, to jsem opravdu nečekal…

reagovat

5 | juneau | před 13 roky

Jednou za čas musím napsat něco zarážejícího, aby to ještě někdo četl. Koho ta moje cyklistika nebo programování zajímá, že… :)

reagovat

6 | ailyn | před 13 roky

heh.

(píšu svůj vysoce duchaplný komentář až dneska, protože včera mi byl tvůj post i s notesem zabaven mužem.)

a nejlepší je stejně komentář ivonky :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.