But it’s just the price I pay

Poslouchám si The Killers – Mr. Brightside a vymlácená klávesnice u mého domácího počítače pláče jak lavina ve skalách. Jinými slovy, dělá randál. Jak by ne, napsal jsem na ní opravdu hodně… úhozů… celé RS2, mimojiné :) Klávesy už toho holt dost zažily.

Jsem doma. Do půlnoci bych se chtěl dostat do postele, ačkoli bych tam ještě pár hodin neměl co dělat. Ale k tomu dojdeme.

Spát jsem šel po třetí hodině a díky kašlání se mi docela blbě usínalo. A díky pozdnímu usínání se mi zase blbě vstávalo. Mít dnes ráno školu, tak… bych ji neměl :) Ovšem já jel domů, takže raději vstanu a dospím to ve vlaku, ideální řešení…

… pokud právě doprdele nevykolejí někde u havlbrodu nákladní vlak. V Čáslavi celý rychlík přeložili do dvou (!!!) autobusů a začalo mizerné kodrcání přes tamní silnice osmé třídy (nepřeháním) a snad 20 rychlostních retardérů. Byl jsem jeden z posledních, kdo si ještě sedl, cestovku na stojáka mezi koleny na pětce… alespoň jsem měl zábavu se sličnou svlečnou na sedadle vedle, kterou po prvních kilometrech zmohl spánek a já čekal, kdy přejde z klimbání do regulérního spánku na mém rameni, případně na mě prostě v prudší zatáčce spadne :) Ivonku jsem touto vzpomínkou moc nepobavil – a ne že bych se divil, leč mně se to líbilo :)

Ještě při stání v Čáslavi (10–15 minut) se z rádia ozvaly zprávy, že provoz na trati byl obnoven a vlaky jezdí po jedné koleji. Takže bych se moc nedivil, kdybychom ve Vlkaneči nasedli do stejného rychlíku, ze kterého jsme předtím vystoupili. Zbytek cesty proběhl tak nějak normálně, pominu-li hodinové zpoždění a ujeté spoje :) Musel jsem tedy proti plánu pokračovat až do Ticha, kam pro mě ivonka přijela. Po pěti hodinách jsem se dostal když ne domů, tak alespoň k ivonce :)

Dostala dáreček, hezkou podložku pod hrníček, já od ní Frisco (to ovocné pivo), které jsme si na sluníčku hezky vypili a pak se šli válet do postele – oba jsme byli opravdu utahaní.

Probudil jsem se v devět, kdy mi vyřvávala jedna upomínka. Pamatuji si, že mě ivonka snad třikrát budila, ale… neměla naději na úspěch. Ve vlaku jsem moc nezabral, tento týden jsem také chodil spát znatelně později než dříve, no všechno se to hezky sešlo a nakonec jsem se k ivonce dojel jen naobědvat a vyspat :) Chvíli se zlobila a za trest s ní budu muset v sobotu absolvovat jakési tamější turistické pochody. To přežiju :)

Tak si říkám, že dnes mělo dojít na učení matiky. No, s sebou ji mám :)

K osmé mě ivonka zavezla domů, dal jsem si opět sklenku vína, vytiskl fakturu za rozsáhlý upgrade webu obce (pětimístná částka, joj) a zítra ráno podebatuji se starostou o dalším postupu. Teď už je přede mnou pouze ta postel. A jak nad tím tak přemýšlím, usnout nebude problém :)

I'm a million different people from one day to the next…

Dobrou noc.

před 14 roky | Ze života | 4 komentáře

Komentáře

1 | CZNeo | před 14 roky

Nechystáš nějaký pěkný update pro RS2?

reagovat

2 | -hgn- | před 14 roky

Ano, nejlépe rovnou RS3! Pohni kostrou a začni makat, lenochu! :-)

A pozdrav mi starostu ;-)

reagovat

3 | juneau | před 14 roky

CZneo: Popravdě… před nedávnem jsem poslední verzi RS2 nahrával na dva weby, z nichž jeden běží na této doméně a na sdílené databázi. Chybka, kdy editace jednoho tamějšího tématu editovala téma zdejší, byla jen začátkem ;) Po asi pěti kritických chybách při druhé instalaci jsem si říkal, že vydat tehdy v únoru nějaký ten night build by byla profesionální sebevražda ;) Ale čím více jsem těch chybek odhalil, tím více se nějaký ten night build blíží :)

HGN: Kdyby ty ses raději učil ;)

reagovat

4 | -hgn- | před 14 roky

Hm, to je bohužel pravda… :-?

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.