But then again, who does?

Víš, co udělám? Udělám to, co včera… pusím si konec Blade Runnera, titulky. Hraje při nich naprosto neskutečná hudba… jdu sehnat soundtrack. (Btw, vypínám malou mořskou tanečnici… to už je co říct.) Pustím si tedy film a nechám hrát hudbu na pozadí…

It's too bad, she won't live. But then again, who does? Zníš mi v mysli celý den, věto jedna podivná… nyní poslouchám hudbu na pozadí. Vangelise jsem již roky nezaslechl… cd Vangelis a cd Jean Michelle Jarre, první audio-cd, která se v našem domě vyskytla. Co já se jich naposlouchal…

Ach jo… jsem unavený a brzy jdu spát, ještě dříve totiž vstávám. Cesta na zápis na VŠE v Praze. Jedeme celá parta, já si budu vyřizovat svoje záležitosti, zbytek si projde prahu a pak všichni (doufejme) vyrazíme do Imaxu ve Flóře na Harryho Pottera III… toho mám na disku už měsíc, ale nechtěl jsem se na něj dívat, abych si nekazil požitek.

Zní to jednuduše, viď? :) Na nádr do okresního města autem, vlakem do HK, přestup do Phy. V praze budu mít chvíli času před termínem zápisu, jenže pak budu mít na zápis jen necelé dvě hodiny a budu se muset dostat co nejrychleji do Flóry, abych mohl přidat svoji občanku říkající, že potvrzení o studiu je opravdu na moji osobu a byla nám vydána kompletní rezervace vstupenek (ověří si, že jsem student a nebudu tedy platit dvě kila za lístek). Pokud to nestihnu do půl hodiny před promítáním, můj lístek jim v rezervaci nevydají :) Žůžo. A i kdyby, zase tak moc mi na tom nefičí, klidně si sednu někam do rohu (nebo půjdu do jiného kina) a přečtu si komplet studijní program.

Dnes jsme se s mámou ponořili do komplikačního terorismu zápisové procedury. O tu by nakonec ani tak nešlo, ale registrace předmětů, ta je sexuální. Do dneška mi nebyly jasné některé principy… tedy, přibližně řečeno, drtivá většina z nich. O čem vypovídají kredity? Na to jsem se ptal u študující marušky, jež musela získat pocit, že jsem se o zápis začal zajímat až dnes :) Daleko od pravdy nebyla. Tedy, počet kreditů svázaných s předmětem také říká, kolik hodin týdně tohoto předmětu budu mít. To mi dlouho nedocházelo. Že existují přednášky a cvičení, to mi také došlo až k večeru a mraky nad VŠE se začaly trhat… mezitím se mi na disku již hřál progam pro on-line registraci předmětů. Ne že bych se hned zaregistroval, vždyť se musím nejdříve zapsat, ale vyhrál jsem si s ním, pochopil jeho principy a vychytávky, seznámil se. Pravda, hlavně díky několika kilobajtům doprovodného textu.

Také zde chci poděkovat alči, jež na této škole studuje, za několik cenných rad a pozvednutí sebevědomí :) Díky ní jsem získal dojem, že registraci přežiji bez toho, abych si totálně posral rozvrh prvního semestru :)

Tímto jsem si naplnil celý den. Na ivku mi čas nezbyl… mrzí nás to oba, smsky to trošku překlenou… jenže takhle ji neuvidím ani zítra a budou to už čtyři dny. Nemilé. V smskách je to znát… ale jak jsem již psal včera, nynější smsky jsou jiné. Takové… více zamilovanější. Svědí mě prsty, abych sem alespoň jeden dialog vložil… ale nevím… nechci, abys získala dojem, že se tím chci chlubit. A nepovím. Je to naše tajemství.

Večer se už chystám na zítřejší trip, u televize (sestřiných 10 důvodů, proč tě nenávidím) si jen v džínách (fotku sem nedám, kdoví kdo by zase nespal kvůli divokým snům ;) ) šněruji tkaničky do botasek. Sestra na můj styl jen zírala :)

Můj styl zavazování bot

Nejde ani tak o to, že si tkaničky nezavazuji a jen je strčím do bot a chodím po nich, ale zarazilo ji jejich provlečení pouze… no, sama si spočítej kolika dírkami tomu určenými :) Přece se nebudu zbytečně namáhat ;)

Fajn tedy, jdu spát, mám na to tři hodiny.

před 17 roky | Ze života | 6 komentářů

Komentáře

1 | chuck.m | před 17 roky | morrisland.wz.cz

hk? hradec králové? no to se podívejme :-)

reagovat

2 | Hughhh | před 17 roky

začinam mit docela stres z toho, ze mi „moje“ vejska jeste neposlala ani pozvanku k zapisu :/

reagovat

3 | Maxie | před 17 roky | moonlove.czechian.net

Hughhh >> Nejseš ty náhodou nervózní ze všeho??? :-) Ne, promiň, asi je to normální.

Pravda, můj kamarád odjíždí na zápis zítra….

reagovat

4 | Hughhh | před 17 roky

Maxie, je vidět ze me neznas :) jen mi to prijde divny, nic vic ;)

reagovat

5 | Maxie | před 17 roky | moonlove.czechian.net

taky by mi to bylo divný….. jak se znám, já bych asi skákala z okna, popripade brecela, jak je ten svet nespravedlivej!

reagovat

6 | Hughhh | před 17 roky

ja zase sebevrah nejsem, ale rozumim ti ;)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.