Byl jsem s ivonkou na Tajemství

A bylo to naprosto skvělé představení! Landa je kontroverzní, ale jeho písničky mám rád a o moc více se nestarám. A Tajemství, muzikál, jsem dříve poslouchal o106. A tak jsme dnes s ivonkou chvilku bloudili po Praze 1, než jsme v dešti našli divadlo Kalich a usadili se do druhé řady od pódia. Při shánění lístků měsíc předem na výběr nic jiného ani nebylo. Ale vyhovovalo mi to, vše se dělo přímo přede mnou, stačilo by natáhnout ruku a chytil bych Lucku Vondráčkovou za pramen vlasů, nebo neopatrný pohyb herce a vosk svíčky by mě taky nepotěšil… znal jsem všechny písničky skoro zpaměti a teprve nyní jsem si je usadil do ucelenějšího rámce, spousta věcí se vysvětlila, celé jsem to pochopil. Paráda. Dojmy jsme si utříbili cestou na kolej v baru Polo na Biskupcově, nějaké to bílé, nějaká ta plzeň, pozdní večeře o půl jedenácté či kdy. Líbilo se mi to a i ivonka usoudila, že takto by si dovedla život v praze představit.

Krásný večer ukončil v mnoha směrech tragický den. Nedostatek času na pracovní i školní povinnosti mě depresoval už včera v noci, ale to jsem se uklidnil tím, že dnes ráno mohu dobře tři hodiny pracovat. A co mi máma o půl sedmé neoznámí? Že dnes nepůjde proud… aaaa sakra! Tak jsem spal do devíti, pak hodinku u noťasu, který byl zpola vybitý z nočního blognutí a potom jsem si už mohl jen strčit ruce do kapes a přemýšlet, jak si ohřeju oběd. Půl dne v tahu.

S ivonkou jsem se ve vlaku naštěstí sešel, tak tragický den to tedy nebyl, ale v praze pršelo a prší prakticky doteď a působí to tak hnusně… obzvlášť pokud stačí mokrý chodník, aby mi promokly letní boty.

… ale Tajemství to vyváží :) 296. představení, přičemž tento víkend proběhne patrně derniéra. Tak jsem rád, že jsem to ještě stihl. A návštěva baru Polo? To byla moje první návštěva pražské hospody v tomto semestru. Smutné.

před 13 roky | Praha Ze života | 0 komentářů

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.