Celkem o hovnu, soudruhu Bláho

The Killers – Mr. Brightside

Úterý stálo za houby, dnešek stál za houby. Zítra jedu domů.

Tady bych mohl skončit a jít spát. Ale není kam spěchat, dospím to zítra ve vlaku…

V úterý jsem nevstal. Respektive jsem vstal s docela nepříjemnou bolestí v krku, takže fuck off škola a posadil jsem se k seminárce. V 10 ráno. Po setmění jsem s tím sekl. To bylo úterý.

The Cloud Room – Hey now now

Dnes mi nezbylo než dojít ráno na němčinu. Vstávat v osm, to není nic pro mě. S mizernou náladou jsem tedy dorazil do školy, tam si ji ještě zhoršil neznalostí všeho a ještě jsem vyfasoval referát na příště (kurva!). Ale konec hodiny přijít musel, opouštím školu, polední slunce mi svítí do očí, mířím k šervůdu a vytahuji z báglu … brýle s rozlomenou obroučkou… ne. Moje oranžové sluneční brýle. Plakal jsem několik týdnů. Byly mi vším. Fajn středa.

The Killers – Somebody told me

Hodina na jižáku byla naprosto zbytečná, telenetování smtp serveru, který asi tak v půlce hodiny usoudil, že jsem spammer a odmítl mi přístup… no tak jsem si serfoval, ale to jsem mohl i z koleje. Kdybych na ní byl zůstal (tedy vrátil se tam z němčiny), tak bych byl jel tento týden do prahy na tři dny a šel na jednu hodinu do školy. V šestém semestru školu flákám více než všechny předchozí semestry dohromady. V tento okamžik je mi to jedno.

Vrátil jsem se na kolej, naobědval se (15:20), uvařil kávu a posadil se k noťasu. Mohl bych začít psát druhou seminárku, kterou odevzdávám příští středu, mohl jsem začít psát tu němčinu,… ale musel jsem začít pracovat na letním vzhledu pro web obce. Není možné, aby tam další měsíc visel vyloženě zimní dizajn plný sněhu a vloček. A najednou bylo devět hodin.

Chicane – No ordinary morning

Týden fakt na hovno. Alespoň teď mám ten dojem. Ale zase mě netěší, že tenhle text dočteš a budeš si myslet, že to byla tak akorát ztráta času, nedejbože abych tě třeba takhle po ránu otrávil.

Ale co se dá dělat :)

Dirty Vegas – Days go by

před 14 roky | VŠE Ze života | 1 komentář

Komentáře

1 | hughhh | před 14 roky

ja mivam tyhle tydny skoro porad, proto si uzivam, kdyz mam fajn naladu.. ale ted uz pred sebou vidim jen vikend, takze jsem v klidu ;-)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.