Čtyřicet šest dní do katastrofy

A to budou inženýrské státnice :)

Mám stažené materiály, ze kterých se na tuto zkoušky připravovaly ročníky inženýrů, když já se na VŠE teprve hlásil. Otázky se během té doby naštěstí nezměnily, takže je z čeho čerpat. Ale mám se začít bezhlavě učit, když ještě nemám dořešenou ani diplomku? S tou jsem se dostal do stavu, který u sebe znám moc dobře… chybí tah na branku, snaha finišovat. Prostě se s něčím dělám tak dlouho, až to v závěru odbydu, nedotáhnu to do konce. Předsevzetí, jak to na konci vypiplám, dodělám tohle a tamto, přepíšu tu jednu kapitolu… nic. Nejraději bych to dal do tisku, po jednom letmém přečtení.

Protože státnice se blíží! Ty tři knížky, které jsem si z dvaceti v povinné literatuře (haha) vybral alespoň k prolistování, nejsou k dostání, takže o tuhle přípravu budu asi ochuzen. Proč se tedy nepustit rovnou do studia materiálů?

No … nějak nemůžu nic (ale opravdu nic) zjistit o státnicích, o průběhu, nárocích, jakýkoli intel, co by mi do začátků pomohl. Od rána smažím google a nic nenacházím. Hm, obepíšu těch pár lidí, které znám ze školy a co už možná skončili a mají po státnicích.

Nechce se mi totiž začínat neuváženě, raději bych si připravil nějaký plán, jako vždy. Ale není info.

A tak jsem od rána (od včerejška, dokonce) v tomto směru nijak nepokročil. Ale aspoň jsem dohnal nejtěžší pracovní resty.

před jedenácti roky | Ze života | 2 komentáře

Komentáře

1 | -hgn- | před jedenácti roky

Chces se ucit na statnice 7 tejdnu? :)

reagovat

2 | juneau | před jedenácti roky

Nechci :) Ale po roce bez školy se do toho musím trochu dostat. Třeba abych věděl, co jsem se měl učit, dokud jsem tam ještě chodil :-D

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.