Další vražedná sezóna se rozjíždí

Co tím asi tak vysokoškolák před vánoci může myslet? :) Minulý týden byl zajímavější úkolem do statistiky, což bylo docela dost počítání – nakonec jsem nad jeho zkompletováním a fešným vytištěním strávil téměř celou neděli a to mi musela pomoci i ivonka, sám bych všechny ty vzorce do Wordu nenaťukal. Ale zatímco ostatní to budou mít naškrábané rukou, já na propisku ani nesáhl. A hlavně, nyní budu mít tento dokument otevřený na monitoru a inspiruju se z něj při písemce. Doufám. Bez výčitek.

Je po půlnoci, chci jít co nejdříve spát – také se mi už chce spát :) Specifický režim na koleji (od devíti ráno do dvou ráno), pátek většinou od pěti ráno do (nejméně) půlnoci, sobota neděle od jedenácti do jedné, pondělí od sedmi do kolik-je-teď. Je to kolotoč, který mě pořád pěkně válcuje, nezvykl jsem si a už to ani není třeba, semestr končí.

Proto taky ten líbezný nadpis. Celé odpoledne jsem věnoval statistice, ale ta hlavní oběť bohům přijde až zítra v noci. Kopnu do sebe semtex a budu se učit třeba až do rána. Tuhle (středeční) písemku musím dát. Narozdíl od zítřejší němčiny, kterou nijak nepotřebuji, ale byl by to markantní úspěch, napsat ji dostatečně a prospět :)pomocí boží se to možná povede. Proto ale budu vstávat dříve, k osmé, abych měl hoďku dvě na finální učení. A jen se vrátím ve středu po statistice na kolej, sednu k burzovním obchodům, kteroužto písemku se prý nevyplatí podcenit. V plánu to nemám a když se na ni takový hágen učil už dnes, tak to fakt o něčem svědčí. No dojmy si povíme ve čtvrtek po půl osmé večer…

Tyhle tři písemky by mi mohly zajistit trošku klidnější týden před vánoci (zatím nevím o ničem, co bych měl tou dobou psát). Ale asi to nic nezmění na skutečnosti, že domů přijedu až v pátek v poledne. Nakonec co na tom. Volnější týden využiji k nakoupení posledních dárků, většinu už mám,…

A tak dále. Chci jít spát. Zítřek si podám. Plastikovej pytel se jménem tý zrůdy už čeká a já mu zatáhnu zip. A kdo mi zkříží cestu, dostane napalmovej klystýr!

před 15 roky | Ze života | 0 komentářů

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.