Darjeeling s limited ručením a jiné bezpodstatnosti

Napsat nadpis, datum ponechat na systému a vybrat kategorie, témata textu. Ze života, no budiž, default téma prakticky pro vše, co píšu. Ale Myšlenky? Neuchopitelné. Nevysvětlitelné.

Vracel jsem se chodbou od umývárek, pokojem díky pootevřeným dveřím cirkuloval chladný pražský vzduch a noťas svítil do tmy. I winamp jsem vypnul před odchodem a teď nezbývá než jej uspat a uspat i sebe. Není ani jedenáct. Mohl bych něco napsat. Spustil jsem prohlížeč a hups, 23:00. Už je jedenáct.

Zhlédl jsem Darjeeling Limited. Skvělý film. Mnohokrát jsem se rozesmál a přitom to komedie není. Tři bratři na spirituální cestě po Indii. Krásné retro. Spousta barev. Koření je snad i cítit. Po chvilce se v záběru objevil MacBook Pro a já se rozloučil s myšlenkou, že jde o prostředí 50–60. let. Vtipné.

Nesejde na tom, čím je ten film tak zvláštní. Každému se líbí něco jiného. Ale například (jediná) erotická scéna je natolik vzrušující, až bych tomu ani nechtěl uvěřit.

:music: Mew – Snow Brigade

Ondra šel spát už někdy v devět a díky tomu žiji v iluzi, že je strašně pozdě. Pro jednou se mi nechce vyjmenovávat, co se událo. Není to zajímavé. Možná až na temně nepříjemné setkání s našima dvěma proslulými stalkerkami. A nakonec, v knihovně jsem si půjčil Slavné prohry, slavné vítězství koruny české … tak se půjdu ponořit do dějin. Do půlnoci.

před 13 roky | Myšlenky Ze života | 2 komentáře

Komentáře

1 | b. | před 13 roky

jen tak ze zajímavosti… koleje jarov? umývarky.. takže blok E nebo D? (neboj, sledovat tě nehodlám) :)

reagovat

2 | juneau | před 13 roky

D.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.