Díza, RS, zuzka, Skéry můví 3

Je toho moc… včera po návratu z dízy se mi psát nechtělo, ač jsem šel spát až o hodinu a půl později. Unavený a otupělý, v uších mi pískalo určitě až do rána…

Díza byla fajn. V rámci možností. Bez zuzky. S mírou. Vzal jsem si s sebou 120 Kč, rozumná pojistka proti opití. Dost chatrný, viď? :) Bylo by to zbytečný… ale měl jsem se dobře, užil si fajn večer, a pět kaček mi ještě zbylo :)

Já, míra, dj, vojta, jana, sestra… naše sestava. Dlouho jsme jen seděli a v randálu kecali, první runda druhá, záhy přišla Nálada a pak už jsme se i dostali na parket… se skinama žádné problémy, pro jednou… trochu vrásky byly, protože mě ještě jakž takž tolerují, ale míra je pro ně rozbuška. Tentokrát ovšem nic… fajn.

Před chvílí jsem se dodíval na Scary Movie III a ve spojení s náladou filmu docela ujíždím. Jako bych parodoval sám sebe v psaní blogu. Jsem mimo.

Po janě opět vyjel míma, všichni jsme byli zajedno, že už vystřízlivěl a že je v pohodě, jenže včerejší díza byla výroční, neboť přesně před rokem se s janou viděl poprvé a absolutně se zamiloval. Donesl jí chlast, a brutálně ji přemlouval k právě hrajícímu ploužáku. My s mírou na ně koukali a smáli se, míma valil klíny a jana výmluvy… ta nejpádnější byla, když se ho jala přesvědčit, že ploužáky nenávidí. Asi by jí to i uvěřil a nechal ji… nepříjít já a míra a „Holky, nechcete si zatancovat?“ :) Vyskočili, mímovi vyschlo v hubě, míra si vzal sestru a já objal janu, a zaploužil si s ní na nenáviděný ploužák… míma kolem nás proplul k baru a jak dopadl dál, to už já nevím. Hehe :) Já a míra jsme prostě byli v náladě.

V jednu chvíli jsme seděli vedle sebe, v opilosti, kdy je to právě ta příjemná upřímná opilost, ta jediná nálada, kvůli níž lze opilost omluvit. Pokud ji lze vůbec něčím omluvit… opilost. My nebyli nalití! Rozumný člověk se nemůže zbourat z půl litru vína. Ale co bych nás omlouval, mysli si, co chceš. Nejsem abstinent, můžeš mě žalovat.

Seděli jsme, všichni ostatní na parketu, a nevím, jaký byl podnět, jak jsme se k tomu dostali, ale… být já kluk a míra holka (případně naopak), tak to bylo nefalšované vyznání nejhlubší lásky. Takhle, neboť se ani jeden z nás v opačné pohlaví neproměnil, to bylo jen vyznání nejhlubšího přátelství. Pokud to tak můžu říct… zavzpomínali jsme na pár průšvihů, připomněl jsem mu den, kdy jsme se seznámili, prodrbali jsme holky, naplánovali si budoucnost… vše v neuvěřitelné upřímnosti, důvěře… nejlepší kamarádi. Určitě jsme byli naměkko, oba :) Dal bych za to ruku do ohně :)

„Víš, míro, párkrát jsem už nad tím přemýšlel… až jednou budu stát u oltáře nebo někde, prostě na svatbě, tak věř, že ty budeš ten svědek, co bude stát za mnou…“

Pak jsem se ho snažil vytáhnout z blbé nálady, kam ho dostala jedna ze dvou holek, které kdy doopravdy miloval. O jedné z nich můžeš vědět z mého pobytu na pooh.cz/juneau, a ta druhá se s ním asi před týdnem rozešla. Vzalo ho to… vyslechl jsem si, že do léta nechce s žádnou holkou nic mít. Připomínat mu takovou pitomost nebudu, a doufám, že si ji sám nebude pomatovat :)

Díza… docela jsem se bavil. Cítil jsem se dobře. A přesto mizerně, zuzka tam nebyla. Ale já se prostě vážně cítil fajn… fajn a sexy! :) Ve svých džínách, košili s červeným plamínkem, hrubým stříbrným řetízkem… dokonce jsem si s sebou opět vzal i takové to neonové blikátko, miniaturní stroboskop. Připadal jsem si božský :)

K smíchu, co? :) Asi tak, jako když se sestra s janou jaly učit dje, jak být sexy :) Potřeboval by to :) Jít na dízu v kapsáčích a v mikině… to nezaujme. Zaujmout se dá jinak… třeba kanadama, maskáčema a baretem. Jo, to zaujme. To rozesměje…

Stejně, jaká je hranice mezi nevěrou a… a… čím… asi věrností, že? :) Koukal jsem tam po holkách, ale zase jsem se hlídal, abych nedal něco najevo. Kažopádně nelze z minuty na minutu dělat, že holky prostě nejsou. To po mně nikdo nemůžete chtít.

No, to byla díza… domů jsem šel s mírou, sestrou a janou, která u nás spala. S mírou jsem ve dvě v noci ještě chvíli pokecal před domem, přece jen toho měl v hlavě více než já, ale holky ještě nespaly, když jsem se konečně dostal promrzlý domů. Vlezl jsem k nim do pokoje, obě už byly v postelích. Nevyháněli mě, stejně bych nešel, a tak jsem se posadil na janinu postel, a povídali jsme si. Hodinu, hodinu a půl? O všem… o klucích, o holkách, o různých pohledech na různé věci. Bylo to fajn. Ale houby si z toho pomatuju.


Probudil jsem se ve 12:15.

Opět celodenní hraní s redakčním systémem, a opět si pořádně nevzpomínám, co jsem dnes naprogramoval… teď v noci knihu návštěv, v jejímž systému se mi povedl parádní hack, kterému by stejně málokdo rozuměl a kdyby ano, tak by si pomyslel, že je to akorát zbytečná pi*ovina, která mě stála hodinu strojového času. Ale co… vo tom to je. Doladil jsem komentáře, připravil pro ně editační rozhraní pro adminy, a přece jen jsem se dostal z fáze výstavby do fáze celkového ladění. Hlavní funkce (rád používám slovo jádro) jsou hotové. Teď je čas na různé prkotinky :) Ale pak to bude něco :)

Večer… melodické rušení v reprácích mě s předstihem informuje o incomming message or call… mobil před reprákem zapípá, podruhé to již nestihne, neboť to již esemesku čtu. Zuzka. „Ahoj broucku,hadej, kde ted jsem ;) Za dvacet sekund jsem si již patlal na xicht holící pěnu :)

Přijela k babičce. Na našem místě jsem čekal podezřele dlouho, nakonec se ale objevila. Jenom pusa na uvítanou, a přesto se ve mně všechno sevřelo, že jsem ani promluvit nemohl. Zuzka… mrzli jsme spolu dlouho, prošli jsme si kousek vesnice a vrátili se, schovali se před vlezlou zimou do rohu, většinou tam bývá devadesát stupňů. Jako ten fór o blondýnkách… chceš slyšet ještě jeden? Víš, jak poznáš sklerotickou blondýnu? Má tampón za uchem a přemýšlí, kam dala tu cigaretu :) :) :)

Zuzka není blondýna. Ale proč není jaro… proč musí být zima?! Fck… no co. Loučil jsem se s ní asi půl hodiny, ji od tepla dělilo deset kroků, mě kilometr, takže se mi také moc odcházet nechtělo… nikdo by nás od sebe neodtrhl. Kde jsou ty pochybosti? Kde jsou ty zkurvený pochybnosti teď? Aa? Kde jsou?! V trapu…

Bude tu do zítřka, ale to tu pro změnu nebudu já, jedeme k babičce, kde sestřenice slaví dvacet, bude to velká sláva. Tyhle děcka mám rád… i když se svými devatenácti letu budu až třetí nejstarší :) Vezmu digitál a budu si hrát.

Scary movie III… špatná kvalita, kinorip nebo screen, praskající (občas) zvuk. Ale film je to bombastický! Film? Komedie, parodie, blbost, ptákovina, teen,… jen ten film tedy ne :) Důležité je, že jsem viděl i ty všechny filmy, které paroduje. Znamení, 8mile, Matrix Reloaded, The Ring… ale mix naprosto geniální, smál jsem se jak malej… a jasně, je to pitomina. Ale přesto se člověk zasměje. Hned bych se podíval znovu :)

Např… (TheRing): Matka mrtvé dcery jí podává fotku, kde je vyfocená parta lidí, která strávila noc na chatě a kteří sledovali kazetu. Jeden kluk na fotce má rozmáznutý xicht (kdo viděl, ví). To je joe, říká matka a ukáže na kluka opodál, který má xicht doopravdy rozmáznutý tak jako na fotce (takže to nebyla žádná vada)… já mohl umřít :)

Např…(Matrix): Vědma… hrdinka u ní hledá radu, zda kazeta a invaze mimozemšťanů nějak souvisí. V pokoji je i morpheus (jiný herec), chce se dívat na basket, televize vědmu ruší. Morpheus nereaguje, dívá se dál na basket. zápas. Vědma se naštve. Bedna vyřvává dál. „Lakers vyhrají o dvanáct,“ řekne na půl huby :) To nasere :) V příští minutě se porve s tou babou z kazety, co si tam před zrcadlem češe vlasy (kdo viděl, ví). Neptej se, jak je to možný. Prostě to ber…

Pak je tou kouzelná 90ti-minutová podívaná :) Bože, jen vzpomínám a chechtám se. Je 2:15. Budu vostrej a pustím si to znovu? :) Možná jo… :) MOTOjuneau je vzhůru teprve 14 hodin _ 02:16

před 18 roky | Ze života | 3 komentáře

Komentáře

1 | Hughhh | před 18 roky | hughhh.magical-dreams.net

Chtěl bych se zeptat co nebo koho hraje Pam Anderson v SM 3??

reagovat

2 | juneau | před 18 roky

TheRing jsi videl, tak si urcite pomatujes na ty dve holky v dome uplne na zacatku, jak je ten „cosi“ take sejme. Pam hraje/paroduje jednu z nich :)

reagovat

3 | Hughhh | před 18 roky | hughhh.magical-dreams.net

Aha, tak to na plátně (v tvém případě obrazovce) moc nepobyla, co?? :( Škoda ;)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.