Dnes opět negativně

Sedím ve čtvrtém patře nové budovy ekonomky a čekám na cokoli… s jakubem jsem si vyzvednul zápisové listy a zatímco on vyrazil reklamovat svoji noťasovou brašnu, já mám hodinu ubíjejícího volna. A ještě sedím v osvětleném rožuk, takže z lcd dispeje mám komplet tmavou šmouhu a nemít bílé pozadí texťáku, tak nevidím vůbec nic. Ještě 45 minut… a pak uspávající systémová analýza. Cool.

Po ní si zaskočím tohle odeslat, juknout na mejly, opravit bezpečnostní chybku na webu vesnice, a na jižák. Tam se vrhnu na přepsání eseje do angliny a dál se uvidí. Jak já se na zítřek netěším…

Docela divný den… na to, že bude půl čtvrté, se toho moc nestalo… skoro nic si nepomatuju. Probuzení někdy po páté, už jen kvůli pocitu, že vstávám po šesté. Co já se svým tělem zmůžu… se sestřiným spolužákem do city, pak od gymplu na nádraží pěšky, v prázdné čekárně půl hodinky čtení Foucaldtova kyvadla od Umberta Ecca, pustil jsem se do něj znovu. V couráku pokračování nebylo,protože asi tak stovka důchodcý vyrazila do midcity na běžky. Super… 30km cesty stojím. V bigcity rychlík, kupé s nějakou ženou, otáčení stránek, klimbání, bdění, spánek… přečetl jsem 40 stran, takže asi tu hoďku (když moc) mě spánek neovládl. Ale co…

Metrem na jih, a zatímco u kolína není po sněhu ani památky, tady na jižáku je ho pořád hafo. Ale v pátek už to může být taky jinak.

Svítí mi sem, což je pěkně nepříjemný. Mám na sobě černé triko a připadám si jak v mikrovlnce. Ještě 38 minut… chce to něco k pití.


Na přednášce… ale nemám, co bych napsal. Asi budu poslouchat o testování tříd v javě, bude to užitečnější.

před 16 roky | Ze života | 0 komentářů

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.