Dnešek utekl jako voda

A přitom se nic extra nestalo. Z čehož možná poznáš, že zuzka nepřijela. Přijela, ale jen na votočku a hned jeli zpátky domů. Z domu jsem dnes paty nevytáhl… už jsem se loučil i se zítřejší dízou, ale ona možná půjde. Jen na ní to ale nezáleží. Tatínek by ji tam samotnou (respektive bez kohokoli, koho by znal i on) asi nepustil, takže rozhodující bude slovo její sestřenice… půjde taky, nepůjde? Na tom záleží nejvíce. Já můžu jenom čekat.

Pryč jsou dízy, které jsem si opravdu užil… už se mi to ohrálo, už bych si je chtěl užít s někým. Nebýt tam sám… jinak je to docela nákladná a únavná nuda, plýtvání energií a časem pro spánek. Ale co…

Celý den u komplu, když ne v posteli… z včerejší noční nálady jsem se sebral, ale o moc výše nejsem :) Nechce se mi psát, není o čem, programování tě nezajímá, já už mám k php taky zase mírný odpor… vojta mi donesl Scary Movie III, tak bych se mohl podívat… kinorip v příšerné kvalitě, ale snad by to mohla být alespoň dobrá úchylná zábava.

Ještě deset dní prázdnin… pořád to zní příjemně. Pořád ještě…

Včera jsem rozjel další projekt, mám na netu novou doménu, o níž jsem se zmiňoval v dřívějším zápisu (1.odstavec)… ještě jsem ale ani našim neukázal fotky, které jsem použil… měl bych :) Hm… dejme tomu, že týden už naplno fotím… je to 274 mega fotek. Tedy takových 400 fotek… to není špatný, na sedm dní. Nabíječka mi přes noc nabila první baterky, teď nabíjím druhé kvarteto… nyní už jen ta karta.

Nevím ani proč, ale vrhl jsem se na novou verzi svého webu pro vesnici. Ten první tak nějak zapadl, druhá verze sklidila úspěch u představenstva, hned velkohubé plány na využití internetu, a jak budu zavalený texty, jak budu moci aktualizovat… hono můžu, prostě se na mě vysali a buď si budu psát texty sám, nebo to prostě bude jen odložený web o jedné vesnici. Že já jim vůbec něco věřil… v lokálních novinách je naše dvojstránka vždy zaplněná, ale aby mi něco poslali (plán, že onen web bude internetovým mirrorem oné dvojstránky), to už ne… na nedostatek textů se vymlouvat nemůžou.

No a tak jsem se pustil do výstavby „redakčního systému“… nabídnu jim ho jako novou, případně rovnocennou verzi stránek vesnice, a ať si tam přes jednoduché příspěvky přidávají sami podle toho, co uznají za vhodné. Třeba jim to bude vyhovovat více než je přeposílat přes další osobu, která by je vložila do stránek. Takhle to bude moci zajistit každý, klidně i z domova. To bude systém… opět se volně inspiruji pooh.cz, ale jinak to nejde. Opět si dál vychvaluji mozillku, ještěrku ještěrčí, a je mi fajn… pokud se člověk nesnaží o www_architektonické finesy, tak si stránky vesměs rozumí se všemi prohlížeči, a problémy nejsou. Dnes to vypadá na dlouhou noc… MOTOjuneau napíše pusu na dobrou noc zuzce _ 22:44

před 18 roky | Ze života | 0 komentářů

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.