Do třetího týdne školy jsem vstal dříve než ivonka

Ta je totiž ochrápanec největší a je schopná mi vynadat, když ji o půl desáté přijdu vzbudit. Jako dnes. Možná mi nenadávala, ale její nekončící vzdor ústící v krádež peřiny a výhružku vyfocení její nahaté prdele bych mohl bát jako plivnutí do xichtu mému brzkému vstávání jen abych se mohl ohánět klávesnicí a vydělávat peníze na dovolenou. Zatímco se ona válí a válí v posteli a šklebí se na vycházející sluníčko nad kopci :)

Nj, co bych si bez ní počal.

Pátek asi nebyl ničím zajímavým. Poslední přednáška, oběd s hágenem, několik šachových partií proti počítači ve vlaku a pak hodinka Age of Empires 2 na touchpadu (chuťové). Zbožňuju to budování města na zelené louce, kde to po chvíli kypí životem a čpí středověkou atmosférou. Ivonka si mě vyzvedla u vlaku a večer jsme strávili v hospodě s jejich partou. Ještě předtím jsme se stihli pohádat (naštvat se na sebe).

Sobotní ráno strávila ivonka v práci a já si válel šunky (víkend je víkend). Odpoledne velká rodinná oslava narozenin jejího táty a dědy. Cestou k nám jsme se opět stihli pohádat. Chtěla mě vysadit kilometr od domu z auta a jet za maminkou. Pff. Nebylo nad to to pak hodinu řešit při válení na posteli :) A dlouhá noční procházka.

Neděle byla ve znamení slunečného dne, kdy jsem po venku chodil jen v košili, vyhříval se na sluníčku a dokonce jsme si vzali podprdelníky a sedli si pod lesem na mez a koukali do vesnice během plánování společné budoucnosti. Alespoň jsme se nepohádali :) Odpoledne oslava narozenin jednoho dvouletého mrněte se spoustou jídla a mamutím dortem, kde – když na to přijde – jsem byl s ivonkou nejmladší bezdětný pár. No co. Pozdní návrat domů, tahání se s pytlem brambor (naivně jsem si myslel, že v jedné ruce ponesu lahev vína a v druhé onen pytel), a pak večer opět procházka po vesnici. A místo nočního promítání sezení s noťasem na kolenou a prohlížení fotek.

Dnešek byl tradičně pondělní, pracovní, ivonka v poledne odjela, já chvíli vozil dřevo, venčil kima,… a tak tradičně. Pracoval. Za dvě hoďky pojedu zase k ivonce a zítra rychlíkem do prahy.

A nakonec, je fajn, když se na sebe s ivonkou občas zlobíme. Můžeme se pak udobřovat :)

před 13 roky | Ze života | 0 komentářů

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.