Druhý týden skončil

Druhý týden šestého semestru je za mnou a já sedím ve vláčku křižujícím tu moji Vysočinu. Občas zahlédnu nějaké zbytky sněhu, ale jinak jen „spící“ krajina nebo jak ten stav nejlépe nazvat. I když občas tvrdím, že svěží tráva na loukách už musí být „jarní“.

Zatímco ve středu jsem se prospal, neboť mě němčina nezlákala natolik, abych vylezl z postele, včera jsem se prospal, protože mě nic zlákat ani nemohlo – ve čtvrtek nic nemám. Tedy, až na přednášku z obchodování na internetu… leč ta první mi přišla lehce obskurní a o docházce na druhou jsem začal přemýšlet až deset minut po jejím začátku. Člověk se zapomene, má-li něco na práci. A že jsem toho včera udělal hafo. Od devíti ráno do jedenácti v noci u noťasu a práce, práce, práce. Opruz, to mi věřte. Měl bych si najít nějaký sport, který by se dal v tamějších podmínkách provozovat (k posilce mě kluci nezlákají).

Pár hodin spánku, zvonění budíku přirovnatelné k probouzení mrtvého, nočněranní praha a auta pokrytá jinovatkou, hlavák, neuvěřitelně smrdící bezdéčko, vlak, spánek. Chvíli jsem si i četl, ale pak jsem odpadl a prospal téměř celou cestu… vždy jsem se vzbudil jen abych si všiml, že se kolem naprosto změnili spolucestující :)

A pak mi došla jedna věc: pokud já vyrazil z prahy v šest a s ivonkou se mám u nich u vláčku sejít ve dvanáct (to ona přijede z brna), pak to trochu nevychází. Cesta k nim netrvá šest hodin, ale čtyři (pravda, prašť jak uhoď). Možná jsem si to na ajsku blbě přečetl, ale věřil bych, že mi psala, ať v šest jedu. A ani jednomu nám nedošlo, že budu u nich moc brzy. Inu, co naplat, za půl hodiny tam jsem a za hodinu a půl teprve ivonka nasedne do vlaku v brně. Takže mezitím zapadnu k míši do hospody, zapojím tuto mašinku do sítě a budu dál pracovat. S pívem.

A teď jsi jdu dál číst… právě zemřel Stalin, takže to vypadá na velké změny v Gulagu.


Právě je 22:55 v noci. Mám v sobě jedno pivo, nějaké kofoly a šest rumů. Toť vše. Napsat slovo mi dělá fakt velký obtíže. Takže čus frajeři, žijte naplno. Vy všichni. Protože já to právě jdu ukázat ivonce ;)

před 15 roky | Akce Ze života | 3 komentáře

Komentáře

1 | ailyn | před 15 roky

čteš solženicyna? :)

reagovat

2 | juneau | před 15 roky

Ne, Anne Applebaumovou :)

reagovat

3 | -hgn- | před 15 roky

Ty ochlasto – v Praze si hraješ na slušňáka a přitom skutek utek ;-)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.