Format c:, ikspé rulez

Konečně jsem se k tomuto osudovému kroku rozhoupal a po roce a půl provozu zformátoval systém. Nebýt bezdrátu, asi bych do toho nešel. Ale těch útrap, co jsem si za poslední dva týdny vytrpěl… no vau. I když mám bezdrát teprve týden a den :) Nebo tak nějak.

Nahrát systém byla hračka, ale strach jsem měl z php (potažmo apache) a mysql. Už zatraceně dlouho jsem je neinstaloval a neměl v rukou jistotu. Ale paráda, oba servery jedou a pc si spokojeně mručí. Mozilla 1.6, Icq (+ zapomenuté heslo), účty v outlooku, brutální zabezpečení ie a taktéž outlooku… jen dnes mi přišlo ale deset virů.

Taky se docela divím, že se mi povedlo zprovoznit bezdrát. Na osmAdevadesátkách mi všechno přišlo přirozeně po ruce, ale ixpa jako by měly všechny zaškrtávátka a čudlátka schovaný až kdoví kde a jako by byly víc pro lamy. Rozhodně si s nima nemůžu hrát tolik jako s 98se. Škoda. Nebo je to taky dobře, kdoví na co dojely ty moje zlatíčka… budiž jim křemíkové nebe důstojným domovem.

Ono taky bylo výzo, žejo? Dopadl jsem výborně, jak jsem čekal… na tohle výzo museli profesoři zákonitě změknout, jde nám o všechno. Domů se mi šlo zlehka… a nic by na tom nezměnila ani nálož trojek. Výza jsou mi docela ukradená… možná ne přes rok, ale v den obdarování určitě.

Bude k půlnoci… co dělat? Asi něco udělám na tom webu pro vesnici. Ale ani do toho se mi nechce. MOTOjuneau is out of space _ 23:41

před 18 roky | Ze života | 0 komentářů

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.