Generátor textů se představuje

Co tím chtěl (pošahaný) autor říci? Jen nějak vzletně pojmenovat situaci, kdy třískne bezvládným tělem na stůl/klávesnici, čímž připíše pár řádků tam a tuhle a voila, máme tu nový text.

Gladiator – Now we are free

To je jedno… jsem přetažený jak tanga na tlusté ženské. Přes den jsem pracoval / hrál Counter-strike / nic nedělal, tedy neustále jen seděl na pokoji… a přesto jsem se při návratu z kurzu matematiky cítil jako po… nevím po čem, poslední dobou mně nic moc neunavuje (nedobíhám-li právě šaliny). Nohy mě bolely až běda, ale to spíše od toho neustálého sezení.

The Killers – Jenny was a friend of mine

A tak v 21:06 dojdu na kolej, domluvím práci na víkend, zatelefonuji si s mámou, píši s ivonkou, ofotím materiály z dnešní lekce matiky slečně, co přišla později, připravím si pár krajíců se sýrem (první jídlo po 10h), kouknu s klukama na trpaslíka a jdu do sprchy. Člověk se cítí, že by…

Modest Mouse – Dashboard

… že by nejraději padl do (nově povlečené) postele a tento dlouhý den típnul. No a nyní je to skoro pět hodin od návratu na kolej a stále online, i když ondra s hágenem už dávno spí. Práce je spousta, tak si tu snad potichu ťukám do klávesnice a snažím se toho udělat co nejvíce, o víkendu na to čas nebude.

Štve mě ale zítřejší cesta domů. Nemám totiž co číst! Norské dřevo

The Beatles – Norwegian wood

… si povezu přečtené v cestovce a pokud si nekoupím noviny, nezbude mi než otevřít skripta němčiny. Trochu mě také děsí odkrojení prvního týdne z obou aktuálních seminárek, aniž bych na nich cokoli udělal.

Texas – InnerHTM… Smile (inside joke… ehm)

Nějak bylo, nějak bude. Včera jsem lehce aktualizoval vzhled, aby se správně zobrazoval i v Mozille a mimoto přidal podtitulek pod Junovu reality-show. Jeho původ asi netřeba vysvětlovat.

Tak copak si pustím jako sleep-time song?

Chicane – Love on the run

Brou.

před 14 roky | Myšlenky Ze života | 3 komentáře

Komentáře

1 | Beges | před 14 roky

Ahoj June…máš super blog a ještě lepší RS.Dlouho jsem ho používal a ani jsem ti nepoděkoval. Hezky se to tady čte…zdar :-D

reagovat

2 | Skorbut | před 14 roky

Z v l á š t n í

t o

j e

Nevidím návaznost s dashboardem, je mi líto, jestli jsem zabedněnec.

reagovat

3 | Skorbut | před 14 roky

Skorbut napsal/a: Z v l á š t n í t o j e Nevidím návaznost s dashboardem, je mi líto, jestli jsem zabedněnec

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.