Hepy Valentajn

Snad první valentýn, kdy nejsem sám. Před rokem jsem sám také nebyl, ale valentýn byl ten den, kdy jsem v onen vztah přestal věřit. Letos je vše v pořádku :)

K ivce jsem jel k večeru, dříve než normálně, ale stejně mi cesta na místních břečkách vzala dobrých dvacet minut… celou dobu na trojku, pevně sevřený volant a vyrovnávat pohazování s autem, jak vjíždělo a vyjíždělo z deseticentimetrových kolejí. Potkat se s jiným autem, to bylo teprve vzrůšo…

Druhá polovina cesty (jako obvykle) upravená, hlaďounký mokrý asfalt… jen mi pořád bylo divné, že v zatáčkách je řízení jakési gumové. Že se auto stočí míň než by odpovídalo pootočení volantu. Říkal jsem si, že už je po tom zimním tankodromu asi trochu jeté řízení a bude chtít seřídit… ale mýlil jsem se :) Když už mi to bylo vážně divné a dokonce jsem obvinil i čistý asfalt z konspirace, tak mi po prošlápnutí plynu začalo autí na troječku slušně kvičet a protáčet kola. Já jel kilometry po ledu s dojmem, že je silnice normální. Příjemné zjištění…

U ivky večeře, zabarikádování v pokoji, monitor natočený k posteli a Děvčátko. Pokud ta zima brzy neskončí, tak z ní udělám filmového znalce.

Dlouhé ráno… nechtělo se mi moc vstávat, ale přesto bych byl doma raději dříve, abych si mohl takhle sednout k pc a mít před odjezdem do prahy ještě chvilku klidu. Přilítnout, naházet věci do báglu a vypadnout, to by mě psychicky odrovnalo. Neptej se proč.

Je to obdobný pocit jako před pár týdny, kdy se mi do matky měst vůbec nechtělo. Zvláštní averze, nepříjemný pocit… ještě k tomu začátek školy, nezaplacený bezdrát, nutnost sehnat šalinkartu, nutnost zařídit si nějak tělák… díky pátečnímu volnu (které jsem si v rozvrhu udělal) mám celkem napresovaný zbytek dní. Na matiku, kterou jsem měl dnes v jedenáct, půjdu ve středu o půl třetí. Vlastně jsem svůj rozvrh ani pořádně neviděl.

Prostě se do prahy netěším (nic proti vám, kluci). Hm, a jede mi vůbec autobus do bigcity na vlak? Hm, jízdní řády jsou sice přetížený, ale spoj mám. Alespoň to. Co ale budu na nádru v bigcity dělat půl hodiny? Číst si? Nemám co. Nebo s sebou táhnout toho nového Simmla… Asi. Přece tam nebudu sedět a čumět. To stejné s vlakem.

Přijde mi, že ten pocit, který nyní mám, je ten nejhorší, co vůbec znám.

před 16 roky | Ze života | 3 komentáře

Komentáře

1 | lucka | před 16 roky | lucousek.wz.cz

no jo no… nástup do školy po prázdninách… ;)…ale jednu výhodu Praha má, na silnicích neni led ;)))

reagovat

2 | tea-pack @ | před 16 roky | heh.cz

2lucka

sorry… po ranu taky bejva… a nejen ze to nedavaj chodci ani duchodci… oni to nedavaj ani saliny a busy a to je teprv prdel :)

reagovat

3 | kruppi @ | před 16 roky | www.heh.cz

ne na chodnikach led neni ale je takticky schovanej na prechodec na ty bily barve…

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.