Hezké Vánoce!

Holky koukají na jakýsi vánoční film, táta je v práci a za chvíli přijede, a já sedím v kuchyni u stolu se šálkem kávy a noťasem. Vánoční pohoda, jen to venkovní sychravo a mokro… sníh a mráz by potěšil víc.

V pondělí jsem ještě ivonkou zajel do Brna pro poslední dary, kdy se z „dopoledního nakupování“ stalo „uf, čtyři hodiny, konečně jsme doma“. Brno bylo zarvané, z Vaňkovky se nedalo ani vyjet, u Globusu už to tak zlý nebylo. U ivonky jsme pak všechny dárky zabalili a už byl akorát tak čas zajít k míši na jedno / tři. S koncem roku u ježka končí a pak už tam točit nebude, takže… chce to ještě párkrát zajít posedět :) Úterý jsem pro změnu maximálně propracoval, jeden klient si vyžádal rozsáhlé změny na webu a mně se do nich celý prosinec nechtělo a nechtělo a nechtělo… a pak už se tomu nešlo vyhýbat.

Ale jak na sviňu se mne od úterka drží jakési jemné nachlazení, bolest a pálení v krku, slabá rýma… úplně to nejhorší, co může být. Léčím to slivovicí, ale nemůžu být důsledný, nonstop někde lítám a nemůžu pít. Včera jsme objeli babičky, kdy jsem se zavázal řídit, abych si mohl užít srandy na proklamované ledovce, ale nikde nic, ani jeden ledový pekáč. Dokud se na silnicích držel sníh, tak jsem si se svou raketou celkem užíval, zkoušel ji v zatáčkách utrhnout, na výjezdech si trochu zahrabat, jedno či dvě otočení přes ručku… prostě tradiční vidlácká sranda :) V noci jsme se vrátili k ivonce, ozdobili si náš společný stromeček a zalezli do pelechu.

Takže jsem si ráno zase nemohl dát panáka na utužení zdraví, neb jsem musel rychle dorazit domů, abych od ségry zase celý rok neposlouchal, jak jsem se na ni vykašlal se zdobením rodinného stromečku. Ten je nazdobený, pár košů dřeva nanošeno, odpolední pohoda v plném proudu, bramborový salát voní kolem… a já sedím s již prázdným hrnkem od kávy u červeného stolu, osvětleného zapálenou svíčkou.

Hezké Vánoce!

před dvanácti roky | Ze života | 0 komentářů

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.