Já jsem nějak aktivní

V den, kdy mám výuku od tří odpoledne, vstávám před devátou, abych mohl jít ráno na net a i přesto mi zbylo hafo volného času. Drsné… třeba mě to časem přejde.

Aktuální denní dobou bych si mohl vysvětlovat svoji mizernou náladu… možná jsem neměl vstávat, mám za sebou nějakých sedm hodin spánku. To na úsměvu nepřidáv… venku je hnusně, na netu je hnusně. Otevřel jsem si weblogy.cz a novyden.cz a poukládal si články na disk, abych se na pokoji nenudil… stejně si sednu k fotoalbu.

Tak si zavzpomínám na včerejšek…

Po večeři jsem se vydal na smluvené promítání na pokoj k zuzce, danča samotná přijede až ve středu večer. Sbalil jsem noťas, repra, příslušenství, hrníček s neskafe3v1 a vylezl o tři patra výše. Holky mají na pokoji tak nádherně… jestli je to těmi drobnostmi, které pokoj tak zútulní. Všude možně nějaká růžová dečka, polštářek, plyšák… a čisto, mimochodem.

Podívali jsme se na Dobu ledovou, kterou jsem osobně viděl asi pošesté. Naposledy před dvěma týdny s ivkou. Podíval jsem se na to rád, váleli jsme se se zuzkou na posteli a smáli. Takový divák se mi líbí… když dá najevo, že se opravdu baví. Bez toho je to takové… nijaké. Ale co jsem tam dělal do 23:30, když jsem přišel v 19:30? Čtyři hodiny???

Radil se, jak to zaplést s čarodějkou, aby se konečně dozvěděla, že jsem zadaný. Nic těžkého, že? Ale rozhodně jsem to nechtěl dramatizovat a už vůbec ne dojít k tomu, abych ji nějak… nepotěšil. Pěknej oříšek. A zuzka se v tom naprosto vyžívala :)

Čarodějka mě taky pozvala ve čtvrtek do čajovny, kam by mě už nedostala tak jako tak, ale hlavně ne díky pátečnímu zápočťáku z angliny. Tomu věnuju komplet celý čtvrtek. Tak nechala přirozeně na mě, ať se sám ozvu, až budu mít čas a chuť… to neměla dělat, holka. Ale možná je to jen náladou tohoto týdne, kdy se mi nijak do ničeho nechce.

„Kdybys neměl tak pitomej koníček, tak máš klid“, tvrdí zuzka a myslí tím moje seznamování s holkama. Má pravdu, samozřejmě. Poslední dobou mě to taky nijak neláká. Na přednáškám se s nikým nebavím a jen se je snažím přežít. Ve vlaku cestuju se zuzkou a to mi stačí… s ní si narozdíl od čarodějky mám stále co říct. Což je příjemné… společná škola taky nabídne hodně témat, a je za námi už dvacet let života, takže jde i na ledacos vzpomínat. Třeba na svoje bejvalé :)

Jdu kouknout na mejly…

Že lidi ty PIČOVINY s „tajemstvíčkem, štěstíčkem a deset devět osm sedm něco si přej a pošli tenhle mejl deseti lidem, jinak ti upadne péro“ baví. Ani nemám sílu to vrátit… resp poslat zpátky s peprnou odpovědí. Tohle je vážně… out of.

35% baterky…

Na pokoj jsem se vrátil před půlnocí a kluci koukající na BrainDead mi oznámili, že mě už dvakrát sháněla spolubydlící od Věrky. Hanka. Prý potřebuje noťas s infraportem. Ani jsem tedy neodkládal tašku a šel přímo k ní. Táhlo na půlnoc a já klepu na dveře komplet dívčího pokoje… docela hlasitě. Po chvilce kroky a škvírou pootevřenými dveřmi vykoukla hanka. Potřebovala se přihlásit přes net na zkoušky, nejlépe hned po půlnoci, jinak že by ráno už nemusela najít volné místo. Měla představu, že se přes grps a infra port přes můj noťas dostaneme na net. A to se nám nepovedlo :) Potřeboval bych k tomu nějaký komunikační balík a ten jsem neměl. Hanka v noční košilce s medvídky, vysoká milá blondýnka… já mám takový štěstí na hezký a hodný holky :)

Možnost ještě byla zajít za bochem, ale ten byl podle jakubova neúspěšného volání dávno v říši snů, takže hančina mise byla neúspěšná. Rád bych jí pomohl, ale neměl jsem k tomu prostředky.

Dokoukal jsem s kluky BrainDead (větší čuňárnu jsem nikdy neviděl) a šel spát.

Co mě čeká dnes? Cvika z programování v javě, mohl bych alespoň kouknout na úkol, který jsme minule dostali.

Download antiviru, půl mega za sekundu… milé.

před 17 roky | Ze života | 5 komentářů

Komentáře

1 | Kini | před 17 roky

Cau June. koukal jsem poprve na fotoalbum {maturitak}. Aspon zes tomu udelal trochu cenzuru {trochu}. Ale mas pravdu – na ty zabave na nas NIKDO nemel {a hlavne na Lacka…}.A s tim Spatovym tankem – on se totiz do auta NEVEJDE {on je TAAAK velkej kluk…}. Mej se bajecne.

reagovat

2 | Kini | před 17 roky

Ja ze jsem „prohnana devka“? {viz „tak nam naposled odzvonilo“}. A mas pravdu, MArketu bych branil zuby nehty {a treba i tou kabelkou}. A Luky s tim malym cosi, co strikalo pres cely chodnik tu sracku, nebo 2 blbcove, to bylo taky neco…

reagovat

3 | juneau | před 17 roky

jojo… dovezl jsem si na kolej deset cedecek fotek, prakticky vsechno, co jsem kdy nafotil ja plus ty a luky… a u fotek z maturitni akce jsem div neronil slzy :)

reagovat

4 | Max-Wesslo | před 17 roky

Braindead je pěkný, ale existují větší úchylárny:) na rozjezd do říše prasáren alias Vstupní brána = Saló aneb 120 dnů Sodomy :)

reagovat

5 | juneau | před 17 roky

hm, to mam asi mesic na disku… tak uvidime.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.