Já mám žízeň jako trám!

Ale vážně. Děsný. Měl bych se jít napít čisté pramenité chlorované ozonované pískované vápnované síranované dusičnanované… vody. Heh, může to být ještě vůbec voda? H2O? Táta dělá na úpravně vody, jsem tam dost často, občas tam i brigádničím, takže mám docela přehled o tom, co se tam se surovou vodou dělá. Asi bych to neměl zmiňovat, ale například naše rodina dává přednost vodě z místní studánky, a vodu z kohoutku k pití nepoužívá. Já tak choulostivý nejsem, piju právě raději tu z kohoutku než tu z rezivé ořasené roury… ale když občas slyším, co na úpravně vody kixlo, tak se musím až smát. Vy vůbec nevíte, lidi :)

Vzpomínám na nějaké povodně (za posl roky jich bylo moc na zapamatování)… tehdy naše přehrada (náhodou poloprázdná) zachránila Brňákům baráky, prdel a kdejaký kurník, když pobrala všechnu přívalovou vodu. Taky naplnit poloprázdnou přehradu až po přepady, to už je drzost do nebe volající. 52 000 000 metrů krychlových vody… no, jednou za čas by se brno mohlo vymejt, ten augijášův chlívek jeden. Vy vůbec nevíte, brňáci :)

No ale v souvislosti s touto povodní si vzpomínám na letecké záběry přehrady. Šedá betonová stěna, a hnědé jezero vody… hnědé, znečištěné, a což teprve ten naplavený bordel… kdyby to bylo jen bahno ve vodě. Tohle se pumpovalo do úpravny kousek od hráze a z úpravny valilo 50–60 litrů/s čisté vody… nechtěj si ani představit, co všechno se do té vody tehdy futrovalo, aby to smrtelný člověk mohl vůbec pít. Pokud možno i víckrát než „naposledy“… kytky bych tím nezalil. Pokud bych se jich nechtěl nějak důmyslně zbavit.

Ale co, tohle je stejné jako vyprávění historek z vojny… průšvihy jsou všude. Jen se o nich nemluví. Tedy… ti inteligentní o nich nemluví.

Ježiš já mám žízeň! Jdu se napít… a třeba se i vrátím.

Héééééé… ona už je zase půlnoc! No… fajn. Kdy já se asi tak vyspím? Zítra místo těláku, cvičit nachlazený nehodlám. Vezmu si foťák a budu fotit. Jak se ty lemury snaží o rozcvičku (viz fotoalbum v horních odkazech).

Dnes… domů jedu s djem, a ten nadhodí, že bychom mohli zahrát po síti Age of Empires II… protože jeho táta v tu dobu nebude doma, takže jeho zarach na pc nebude platit :) Souhlasil jsem, a těšil se, jak mu to natřu. Age… moje nejoblíbenější strategie. Spustili jsme to přes lan po menších problémech, kdy jsme každý čekali na toho druhého, až vytvoří hru. Ale pak se to rozjelo… Black Forest map, samé lesy minimum vody, dva hráči a žádné cheaty. Hrál jsem to snad po roce… a bum! dj postoupil do Feudálního věku. Sakra… A bum! Věk hradů! Začalo mi hlodat podezření, aby mi to nakonec nenatřel on, to bych se potom nikdy neodvážil vylézt z domu… a já opravdu začal očekávat jeho nablýskanou armádu, kdy mi zabuší na bránu. Kterou jsem si ihned postavil, dále opevňoval město, produkoval vesničany a doloval všechno dolovatelné… a s obavami pokukoval ke hradbám, kdy se na ně vrhne jeho banda hrdložezů. Za chvilku za nimi stála armáda hodná Mordoru, ale díky bohu na mé straně (tedy straně Mordoru? tos nedomyslel)… a dj nikde, nepřítel se nenepřítelil. Akorát sejvl hru a napsal, že přijel taťka a on mizí od pc a disconnected… automaticky jsem byl vybrán jako vítěz hry a nabídla se mi statistika. A já se začal smát… ten zmetek sice byl ve všech obdobích hry (vývojové věky) první, někdy i s náskokem dvaceti minut, ale to byla jeho první a poslední prvenství. Zatímco já si naškudlil na armádu čítající 50 různých jednotek, on nevyrobil JENDOHO JEDINEHO UBOHEHO vojáčka. Já to jen nevěděl :) Všeho jsem vyprodukoval dvakrát více, vynalezl dvakrát více, vesničanů jsem měl pětkrát tolik… a měl z toho holátka strach! K smíchu. To mu dám zejtra v buse sežrat.

Mám ještě co říci? No… radikálně jsem předělal vzhled webu pro zdejší bezdrátovou síť, snad se to teď bude radkovi líbit. Že já mám takový zvyk udělat vždy výchozí dizajn tak úchylný :)

Nojo… MOTOjuneau jde spát _ 00:00

před 17 roky | Ze života | 3 komentáře

Komentáře

1 | Hughhh | před 17 roky

Age of Empires II mám taky rád, ale podle toho co píšeš bys mě setřel jako nějakého parazita..

reagovat

2 | juneau | před 17 roky

no, treba dnes me dj docela prekvapil… nevim, jakou ucinou strategii bych nasel proti jeho 120 perskym slonum. snad by si s nimi mych 20 katapultu za dvemi radami hradeb poradilo :)

reagovat

3 | lucinka | před 17 roky

…dnešní příspěvek byl supervtipný – taky jsem se po návštěve ve vodárně zařekla, že vodu z kohoutku už nikdy – bohužel to pravidlo dnes a denně porušuju :-)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.