Jen pár slov

Taky by bylo jednodušší vůbec nepsat, než tu něco narychlo zbastlit, táta rybář si chce něco najít na internetu a za čtvrt hodinky přijde, a to už bych chtěl text odesílat na web. Moc se toho ale dnes nestalo.

Udivila mě pohodovost dne… ze školy vůbec nemám strach, neučím se, ve většině předmětů mám rozhodnutou známku a pokud ne, tak je mi to docela ukradené. A dnešek byl den vyloženě volný… čeština bájo, v biole na nás profesor zapomněl a přišel deset minut před zvoněním (konec hodiny). Čekal bych, že nás sjede, že jsme pro něj nepřišli nebo tak, ale kdepak :) Jen se zeptal, zda jsme ho nešli prásknout do kanclu :) Deskriptiva o ničem, dvě hodiny ivt, kde se profesor věnoval nám maturantům s mat_otázkami, zbytek měl volno, občanka o ničem…

Samozřejmě přestávka se zuzkou právě se navrátivší z tělocviku, příjemně hřála. Končila ovšem mnohem později než já, ale po mém vyučování a před jejími dalšími hodinami na mě čekala v šatně, mohli jsme tam tedy chvilku zůstat. Její tělesná blízkost… něco naprosto krásného.

Ovšem jedna věc mě tedy docela namíchla… nic kolem zuzky, ale kolem evy. Spolužačky, dřívější platonické lásky… píšu to zde již potolikáté, že se až stydím za nedůvěru v tvoji paměť :) Včera se se mnou a s lukym nějak dostala k SM tématice, a pak se běžela jedné holky na něco zeptat, co nechtěla, aby naše uši slyšely. Samozřejmě hned jsme měli spoustu narážek a dnes v šatně na to přišla řeč znovu. Stylem jedna věta a výbuch smíchu, věta a výbuch smíchu… a ona náhle otočila plachty, něco odsekla o debilním dialogu. Trochu mě to zarazilo, ale ona se do mě pustila pořádně a sjela mě za to, že dva dny pitvám jednu její větu o SM. Posadila se, zavazovala si tkaničky, já procitl z překvapení a chtěl se rozesmát, vždyť je to jen sranda, evi, promiň… dotkl jsem se jejího ramene, zase něco odsekla (nesahej na mě!), zaslechl jsem slovo kreténi a zahlédl kyselý xicht, s lukym jsme na sebe zůstali zírat s hubama dokořán. Takovou evu neznáme.

Šel jsem pryč, o pár kroků dál zahlédl zuzku a zamířil k ní. Od toho okamžiku jsem na evu nemyslel, díky bohu. To mě ale vážně dost rozladilo. Potkal jsem ji na busáku, ale neměl jsem nejmenší chuť za ní jít a omlouvat se jí, protože… protože to asi čekala. Stačilo by udělat šest sedm kroků, a ona ví, že pro mě by to nebyl problém. Co já vím, třeba na to čekala. Proto jsem nešel :)

„Ahoj evi, a promiň.“ To zaznělo až při vystupování z busu, kdy jsem míjel její sedadlo. Ale nejsem člověk, který by tímto uzavřel kapitolu. Mrzí mě, když se na mě holka zlobí.

Lácek po mně chtěl, zda neznám jedno číslo… naťukám jej do mobilu a prozváním, jméno se neobjevilo. Ale netípl jsem to, prozvonil. Odpoledne mi přijde smska, kdo jsem. Zeptal jsem se na to samé. Holka, kluk? Nevěděl jsem. Smska: „Ja se ptala prvni, tak odpovez.“ Tedy holka… díval jsem se na displej a přemýšlel, zda má cenu se s nějakou seznamovat. Teď, když mám zuzku a kreditem plýtvat nechci… nemělo to cenu. „Me to vlastne vubec nezajima. Mej se, sbohem.“ Možná trochu drsný, ale co. Každopádně… věřím, že takových smsek jsi za život asi moc nepotkala, co? ;)

Doma se mi na disku náhle objevil Hulk, ale kdy se na něj podívám, to opravdu nevím. Také se stavil radek a oznámil mi, ať si změřím vzdálenost od komplu na roh střechy, aby věděl, kolik metrů kabelu bude potřeba, a že příští týden začnou jezdit techničáci a připojovat antény. Bude bezdrát… fajn.

Zbytek dne dávám dohromady knihu návštěv pro web StrandBandItaz, s připojením ji pošlu a třeba se tam brzy objeví. Učit se nehodlám. Budu si číst v css knize od pixyho, přemýšlet, zda se ozve prozvonění… ;) MOTOjuneau has dirrrty thoughts ;) _ 20:06

před 18 roky | Ze života | 2 komentáře

Komentáře

1 | ailyn | před 18 roky

hm, bezdrát – ten mám taky :) budes mit pausal s neomezenym pristupem a poctem dat? (pak bych se tesila na icq :))

reagovat

2 | juneau | před 18 roky

bezdrat se zacne montovat zitra, ale minimalne tyden jeste nic nebude. pristup bude neomezeny, data take… jeden megabit na dvacet lidi sice neni moc, ale uz za mesic nebo kdy se rychlost zdvojnasobi.
mozna to neni extra nabidka, ale nebyt tehle (diky radku!), tak tu dal fungujeme na telegrafnich dratech.
hm, kdyby jen icq ;)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.