Jen tak bleskem...

Dnem, kdy byl na náš pokoj pořízen switch, bylo rozhodnuto o tom, že školu nedokončím :) A nebudu sám :) Budeme to minimálně my tři, co poslední dny trávíme každou možnou chvilku ve virtuálním světě Unreal Tournamentu (převážně).

Pro ty neznalé jen dodám, že to je možnost, jak tisícům počítačem řízených hráčů ustřelovat hlavy a šmelcovat jejich těla po stěnách či jejich údy rozhazovat po vesmíru. A znovu a znovu a znovu…

Možná je to nepochopitelný… ale drsně zábavný :)

Mapa Facing worlds… dvě věže proti sobě, mezi nimi kopeček, to vše jako plující ostrov ve vesmíru. A dva týmy, kdy má každý ve své věži vlajku… a úkolem obou týmů je šlohnout tu protivníkovu. Znovu a znovu a znovu…

[BK]_jacques|cz se sniperovkou (1 shot = 1 kill) na věži, orlím okem a jistou rukou čístí cestu [BK]_karkulce, která se znovu a znovu vydává přes kopeček do protější báze (základny) ukrást protivníkovu vlajku. Je fantastický běžet palbou k věži a vidět, jak přibíhajícím protivníkům odletují hlavy… vědět, že je někdo za tebou a že se na něj můžeš spolehnout. Jakub se sniperkou na věži na opačném konci mapy…

No a když to karkulka pavel neustojí, protivník se pustí do útoku a třeba všichni 4 boti (počítačem ovládaní hráči) běží do naší báze. Tam stojím pevně rozkročený já, [BK]_rain s raketometem a jako správný pán domu nepustím přes práh nikoho, kdo tam nepatří. Respektive ne v celku. Občas si po nějaké horké chvilce (kdy je základna přejmenována na peklo) říkám, že nehrát jako červený tým, tak by se ty zakrvavené stěny a rudé části těl protivníků do interiéru červené základny moc nehodily.

Máme rozdělené role a hrajeme a hrajeme… až jsou zase dvě hodiny v noci a člověk kolabuje.

Nebo kolabuje po pěti hodinách spánku :) Přiznávám, dnešní den je kritický… a stejně se netěším na nic jiného než nějakou tu mapičku a stovky mrtvých botů :)

Jen to nejde moc skloubit se školou… a po příštím týdnu už začíná druhé kolo zápočťáků.

Mimochodem, jako rain pojmenovávám všechny svoje akční postavy. Po rain z filmu Resident Evil. Prostě tak… a to [BK] ? Jako správný UT klan máme svoje jméno… podle koleje :) Blanice Knights :))))))) Blaničtí rytíři ;)

Tak, čtvrtý bonusový pack je staženej…

Nevím, co budu podnikat o víkendu… ivka je mírně nemocná, takže možná pojedu opět já k ní. Možná se budeme učit… možná. A v neděli do prahy… tentokrát hodlá zuzku doprovodit její kluk, který jaksi vytušil, že s jejich vztahem není něco v pořádku. Zuzka na to přišla asi před půl rokem. A těmto pokusům se už jen… nesměje. Stejně, jako já nevím, jak to popsat, neví ona, co dělat. Hodlá s námi jet zítra vlakem domů, taky tady někde v praze existuje. Mno, tak se s čarodějkou někam zašiju… koupím si noviny a pak se zavrtám do historie.

No vau, právě jsme s jakubem (sedí vedle) zjistili, že notebooky připojené z haly do sítě jsou připojené i do vnitřní bezdrátové sítě a některé z nich volně přístupné. Takže jsme se prošli po cizím notebooku, stejně jako se někdo v minulosti patrně procházel po mém, protože jsem občas zaregistroval ničím nevyvolaný nárust uploadu na půl mega třeba na minutu… někdo mi něco tahal z disku. Stejně jako mi tam může cokoli smazat… a já jemu :)

Mno jo… zatim.

před 17 roky | Ze života | 2 komentáře

Komentáře

1 | endlife | před 17 roky | podnebi.wz.cz

ah, ctf_face.. nostalgie.. si pamatuju na ty úžasné chvíle, kdy endlife se sniperkou (místním slangem zoomař :)) stál na věžičce, likvidoval vybíhající protivníky a ještě sestřeloval proti naší věži namířené reedemerové raketky.. aaa, to býval veget..

to všechno vodnés čas ;)

reagovat

2 | pif | před 17 roky | www.pifik.com

jojo z juneau je najednou progamer ;)))

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.