Jsem debil!

Protože zítra píšeme ze dvou maturitních předmětů a já sešity ještě neviděl. Bude jedenáct. S tímhle stylem přežívání bych už mohl skončit. Někdy na začátku školního roku mě maggie uklidňovala, ať se nestresuju, že ona se na maturu začala učit až v lednu. Leden už byl. Je únor. Asi neodmaturuju.

„You can't start from where I end…“

Oomph – Supernova… nepřekonatelný song. Teď, když si můžu stahovat jakékoli songy, si náhle nemůžu vzpomenout na žádný, který jsem dříve dlouho sháněl. Buď už jej mám, nebo si nevzpomenu :)

Škola… první hodina angliny byla spací, tedy mělo se pracovat, ale já spal/čuměl do blba. A to jsem ještě přišel do hodiny pozdě :) Zuzka ne, začínali později ;)

„Unite and take over – now I´ve got you deep inside me…
Unite and take over – now I´ve got you deep inside my soul…“

Hned odpoledne jsem se chtěl učit. Uvařil jsem si kafe, abych neusnul už za světla, a cestou do pokoje zapl pc, abych se podíval na mejly, web, pustil tam sestru (večer vždycky otravuje :) )… v mejlech 31 virů, 2 mejly statistiky (vlastní výroba, heč) a mejl od radka s telefony, které by chtěl přidat na web svého obchodu. Potřeboval jsem se učit, to ano… ale uvnitř duše jsem byl za tuto možnost oddálení učení vděčný :) Sedl jsem nad to, začal hledat informace, a přišla máma, že jedna sousedka si objednala program účetnictví (se kterým máma dříve dělala), a ten se jí nějak špatně nainstaloval a nejede. V jejich rodině není žádný i-tech-talent, a já jim už jednou s čímsi taky radil, stejně tak máma s tímto programem pracovala… já a ona jsme se tedy vydali přes silnici a za chvíli zvonili tím jejich kostelním zvonem, jehož řinčení vám vyžene mozek z hlavy :)

Autora manuálu k onomu programu bych postavil před zeď a zastřelil na sto způsobů. Já instalaci (podle manuálu) jakž takž chápal, ale jak si obyčejný smrtelník neohvízdaný bitovými větry poradí s větou „Nyní spustíme dávkový soubor U.exe příkazem U, a následně vložíme disketu s klíčem do disketové mechaniky. Instalaci spustíme příkazem odnekud:Install, kde odnekud je adresa mechaniky, například a:Install…“ Smál jsem se, smál jsem se a viděl toho parchanta, jak se houpe za koule v průvanu.

Byla to pro mě výzva :) Přijal jsem ji, odinstaloval již nainstalované, a nainstaloval korektně všechno to, co se nainstalovat mělo původně. Pokud si představuješ typickou instalaci Ok → Ok → Ok → Finish, tak bys rychle vystřízlivěla :) Ale já to zmákl, jsem přece borec :)

Jejich rodina je rodina řidičů dálkových busů, a jen se máma zmínila o tom, jak dělám právě web vesnici, tak se manželovi hned blýskla očka a ptal se, zda by to byl velký problém :) To se zase rozzářila očka mně :) Už se těším :)

Doma dodělávám aktualizaci pro radka, napapám se a pokračuju ve wwwesnici. Na starostovy estetické zájmy přestávám brát ohled a udělám si to podle sebe :) Já prostě na ty grafické serepetičky nejsem, u podobných projektů chci zůstat decentní, a nešílet. Dnes jsem napsal přidávání aktualit (prkotina), upravoval vyskytnuvší se chybičky a nakonec upravil homepage. Nic převratného, ale trochu jsem si vyjasnil budoucí dizajn a hned je mi líp. Teď už jen najít čas na jeho realizaci.

A na učení. MOTOjuneau má opravdu problémy _ 23:15

před 17 roky | Ze života | 7 komentářů

Komentáře

1 | juneau | před 17 roky

tak to se mi libi… je po pulnoci a ja mam traffic 50kB/s… lahudka :)

reagovat

2 | maggie | před 17 roky

juneau, dobře.přiznávám. Na maturitu jsem se od ledna učila. Ale tím způsobem, že jsem nic nedělala, abych neměla výčitky, že se neučím. Maximálně jsem do toho „čuměla“… Maturovala jsem z 6 předmětů a učit jsem se opravdu začala… o svaťáku. Ale tím Tě nechci kazit. Jen je dobrý si třeba do dubna zpracovat všechny otázky a každý den si jednu přečíst. Vyřadit ty, které jsou Tvé oblíbené. Jsi be škole oblíbený, budeš to mít lehčí než já…

reagovat

3 | sirenka de noir | před 17 roky | emotion.wz.cz

přestěhuj se na juneau.borec.cz :)
btw… být tebou, tak už se učit vážně začnu…;) pokud ovšem nemáš fotografickou pamět… :)
i když já mám co povídat. zítra píšeme 2 testy, které potřebuju napsat dobře… ještě jsem se na to ani nekoukla a v pohodě si čtu knížku:)

reagovat

4 | juneau | před 17 roky

maggie> diky, tohle jsem potreboval :) do svataku mam klid :)
sirenka> hele, uz chci videt tebe, jak se za par let pul roku sprtas :)

reagovat

5 | Hughhh | před 17 roky

Já se bojím maturity, pořád mám pocit, že vůbec ale vůbec nic neumim.

reagovat

6 | lucinka | před 17 roky

hm… nemáš co stahovat… zkus iné kafe (cokoliv :-) nebo Therapy?, písničku Nowhere… je to tvrdší, ale stojí za to :-)

reagovat

7 | juneau | před 17 roky

hughhh> ja jsem nepsal, ze se nebojim. Kdybys citil ten muj „blbej“ pocit z maturity… no, mozna si rozumime :)
lucinka> kafe mam, therapy… musel bych ty songy znat, abych se je namahal stahovat. samy od sebe se mi malokdy libi.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.