Když mě brali za vojáááááčka, stříhali mě do hola!

Zkusil jsem v nadpisu vystihnout i melodii, ale dlouhým ááá to asi nevytrhnu. Nechal jsem se po dvou měsících opět ostříhat a protože mi nedávno při prohlížení fotek ivonka řekla, že jsem se jí nakrátko víc líbil (fotky z roku 2003, možná to nebylo jen sestřihem), poručil jsem kadeřnici (bylo jí alespoň patnáct?), ať se nevostejchá a … no, mám krátký vlasy. Asi tak jak minule :) Na experimenty moc nejsem.

Ale už jsem opět na koleji a uvařil jsem si kávu. Nejsem na ní závislý, kdybych pil kakao, nebude to velký rozdíl, prostě sladký nápoj… ale ta aureola klidných dvaceti minut, spokojené srkání něčeho sladkého a teplého, brouzdání, čtení knihy nebo novin (ach ta sobotní rána!) … těším se na ten pocit klidu :)

Čímž jsem vyčerpal téma pro dnešní den. Ačkoli je kolem třetí hodiny. Cesta vlakem byla neskutečně dlouhá, ale Maxmilien Aue to ve Stalingradu koupil a vrátil se do Berlína. Laskavé bohyně jsou neskutečné (hm, opakování slov) a bavím se nad obavami mámy a sestry, které se někde dočetly, co za brutální pscho to je. No, autor nemůže být normální. Autor knihy.

Káva chladne, včera jsem zatočil s esejí i jedním úkolem do žurnalistiky, dnes bych se měl pustit do zkoumání materiálů, ze kterých musí do dvou týdnů vzniknout týmová přednáška na 90 minut. To zase bude…

Kurva, před 90 lety skončila první světová válka!

před 13 roky | Ze života | 0 komentářů

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.