Krásný sníh za okny koleje

23. ledna se příroda rozhodla, že tedy zima bude. Noc a den chumelilo a chumelilo… a muselo se to zvěčnit:

Před okny máme střechu nižšího patra, celý den tak koukám na neporušenou plochu běloskvoucího sněhu – takové zlepšovadlo nálady. Člověk by v praze čekal úplně jiný sníh, respektive hnusnou břečku, a teď tu má úplnou bílou peřinu, co za celý den nezmizí a jen přibývá. Potěší to.

Kolem půlnoci…

Chumelení v noci

A po ránu

Chumelení ráno

Tomu říkám zima… jak má být! Ale… to vše z pohledu skrz okno. Kolem druhé odpoledne přišla srážka s realitou – cesta do školy :) Ono to cestování po zimní praze není nic moc samo o sobě, a bez zimních bot je to naprosto vymazlená vyfikundace. Takže jsem ve svých jarně/letně/podzimních mustanzích absolvoval krajské mistrovství v brození sněhovým blátem. Ledové mokro jsem v nich měl asi tak po 17 sekundách od opuštění budovy koleje. Alespoň jsem si dával pozor, abych neměl za chvíli džíny mokré až pod kolena, to už by mě asi dost vytočilo. Stačilo, že jsem se do školy dostal skrze tři různé šaliny namísto obvyklé devítky (ty to holt někde na Spojovací asi (doslova) zapíchly). A vystoupím na husinecké, opatrně projdu čvachtou, načež do ní hupsne nějaká zku… roztržitá slečna a nahodí mi nohavici do výše 20cm – sto padesát metrů od školy! Aarghhh! Co nadělám…

Zimní obutí – v servisu

Moje boty

S hágenem jsme si vyzvedli započtenarozvojových zemí, zbývá mi tedy už jen poslední zápis do indexu a mám semestr uzavřený. V příštím mi zbývají pouze 4 předměty, ale zase za 14 kreditů, takže ve výsledku nějakých sedm návštěv školy týdně. Opět úterý až čtvrtek… s klidem bych si to nacpal do dvou dní pěkně za sebou, ale nejsou vhodné termíny. A kvůli jedné oborově povinné z z z… ne, nenapíšu zkurvenosti, protože je to sprosté slovo, prostě kvůli jednou debilnímu předmětu budu muset jezdit na jižák, což je docela štreka. V šestém semestru… z toho by jeden blil.

Na pokoji práce, práce, práce… docela zajímavé programování e-mailové aplikace pracující nad tabulkou klientů (s ale 30 sloupci) s proměnlivou strukturou, nelze tedy napevno vytvořit formulář pro výběr omezujících podmínek a vše se dynamicky generuje… takovou javascripťárnu jsem už dlouho nespáchal. Ale práce to bude ještě spousta.

Každopádně, zítra slavíme vánoce. Fotky budou ;)

před 14 roky | Jarov Obrázkově Video | 2 komentáře

Komentáře

1 | lukyn.v | před 14 roky

Copak v Praze, ale tam u vás doma musí bejt opravdu krásně. Doufám, že budou fotky i odsud. ;)

reagovat

2 | juneau | před 14 roky

Ještě jsem tam nebyl :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.