Mám už jen chvilku (aktualizováno)

Většinu přednášky se věnuju serfování, shánění materiálů pro projekt do javy… a povídání s miláčkem. Nemám toho ani moc na srdci, tak stejně napíšu jen tolik, abych krátkým textem nerozhodil dizajn :)

Včera jsem zkouknul Nenávist… pěkně v posteli, noťas na nohou, v pohodlí a teple… párkrát jsem ho leknutím málem shodil na zem, ale to bylo asi tak všechno, v čem onen horor vynikal. Na lekání dobrý, ale jinak nic zajímavého…

Moc jsem se ale nevyspal, pět hodin je málo… probuzení jak do vody hození, na vlak, vlakem do bigcity, rychlíkem do prahy… přečetl jsem nějakou tu stovku Foucaultova kyvadla od Umberta Ecca, chvilku si pospal… a sledoval krajinu. Projednou jsem si sedl k oknu.

Čekal jsem tu větší teplo, a nakonec i jarní bunda leží vedle mě… ale třeba v metru je kosa jak pes. Ale lepší než se hicovat… naobědval jsem se při sledování druhé poloviny filmu Bokovka a celkem jsem se pobavil. Film o ničem, ale kvalitní. Některé seky za to vážně stojí :)

Systémovou analýzu jsem nějak přežil… zápisky jsem si dělal tak pět minut… kdybych poctivě pokračoval až do konce hodiny, byl bych popsal deset listů papíru. Ne, děkuji.

Večer se vrátím na kolej a začnu zkoumat, jak rozjet onen projekt do javy. Kdo si vzpomíná, jak jsem minulý semestr dělal textovou adventuru, tak nynější úkol je přidat k ní grafické rozhraní. Snad to půjde… do matiky se pustím zítra. Po matice.

Přednášku mám staženou, baterka dodělává, žaludek rezignoval na existenci, zatímco jiný orgán se nebezpečně rozpíná. Takže see ya later aligator.

Aktualizace

No, tak onen orgán, který se mi včera nepříjemně rozpínal (a jak mnohým asi došlo) byl močový měchýř. Ne, nestala se mi žádná nehoda, to se neboj, ale potkal mě zvláštní zážitek.

Hned u auly jsou záchody, vešel jsem tedy tam, byl tam ještě jeden kluk a v kabinkách také slyším šramot. Prostě normální záchodky… umyju si ruce, odcházím ke dveřím. Chvilku přemýšlím, jak je otevřít, abych se nemusel dotknout kliky, ale nakonec ji přece jen jedním prstem stlačím – a z druhé strany je někdo otevře. Fajn, vyjdu tedy ven a za mnou na záchodky vejdou dva typani. Kdyby nevypadali jak dvě namakané gorily, kdyby na sobě měli něco jiného než šortky a černá trička bez rukávů, kdyby neměli holé hlavy… tak by mi to přišlo úplně normální. Ale oni tohle všechno měli a jako gorily vypadali.

Ujdu pár metrů a cvak cvak. A dveře od záchodků byli zevnitř zamčeny. I s těmi dvěmi gorilami a dvěma klukama uvnitř. O co šlo, to je jen na mé/tvé fantazii.

Ale děkuju osudu, že jsem se na těch záchodcích neflákal :)

před 16 roky | Ze života | 4 komentáře

Komentáře

1 | Hughhh | před 16 roky

ja se na nenavist chystam do kina, v kine to je vetsi hukot :) a ta aktualizace me vazne pobavila :D

reagovat

2 | Charlotte @ | před 16 roky | wicked-angel.net

To je asi jako s tím kradením holek v metru :o) uf… měla jsem na 10 minut srdce až v krku…

reagovat

3 | juneau @ | před 16 roky | reality-show.net

hughhh> kdo vi, mozna byla zabava i na tech zachodcich :)

charlie> ja mit osobni zbran, tak se svou paranoiou strilim kazdeho druheho prazaka. Neverim vubec nikomu… a jit do skoly pres Sherwood a tama se po tme vrace… to uz je alespon neco :)

reagovat

4 | Charlotte @ | před 16 roky | wicked-angel.net

to věřím :-) mně stačilo jet po desátý sama metrem… nepříjemnej pocit…

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.