Měl jsem na netu kamarádku...

How long, how long wil i slide,
separate my side…
i don't, don't believe it's bad,
slit my throat and so i ever…

Není to nikterak melodická hudba, Red Hot Chilli Pepers – Otherside… ale je to moje hudba. A pro změnu bandiťáci

Nic nemažu, neboť nic nepíši… a nezdá se ti, že to trochu přeháníš? Zkazilas to, teď už nic nezachráníš… sbal si věci, jdi o dům dál, třeba vedle k sousedům, říct by si dal… až ho taky omrzíš, starý známý slova zase uslyšíš… Dál už mi slušnost psát nedovolí. StrandBandItaz…

Ticho… klávesy neklapají, stěrače nestírají, ale klakson troubí. Nepíši, protože mám strašně blízko k tomu, abych někomu ublížil. Proto raději pouze přemýšlím.

Nikdo jiný, jen ty sám, ti nepomůže, ani nemůže… a musíš, jít, a za sebe se bít…

Staří dobří bodří Samotáři… a pocit z nich. Nádherný soundtrack. Dokonce originál, tak moc jsem po něm toužil. I've never felt so sad, I've never felt so alone…

Zase mi někdo vyčítá můj život. To není můj šálek čaje.

Ticho… z deskriptivy to zítra fenomenálně projedu. Nevadí mi to. Ticho… dnes mě tedy tohle blognutí nebaví. Ospale koukám na monitor a poslouchám hudbu, probírám se slovy a… napadne mě něco strašně kousavého. Plesknu se přes prsty a zase si jen opřu bradu o ruce. Trochu tu větu zjemním a chci ji napsat… pořát to ovšem není ono. A tak raději nenapíši nic.

Mám k tomuhle vůbec důvod? Nevykládám jen karty na špatný stůl špatnému člověku? Opět jednou uvažuji chladnokrevně… s klidem, rozvážně, emotionless, beze slov, bez pohnutí brvou. V těchto chvílích jsem nebezpečný… nikoho nezabíjím, nikoho netýrám… Jen přemýšlím. Chladnokrevně přemýšlím… i o zuzce jsem v jeden okamžik přemýšlel chladnokrevně. A ze dne na den pro mě byla cizí holkou. Holkou, která se na mě dnes ani nepodívá… jako bych si ten pohled zasloužil.

Přemýšlím… přemýšlím, kdo z vás se těšil, co nového si zde zase přečte. A kdo z vás si myslel, že mě má přečteného

Ty tohle čteš….
Já tohle žiju.


(netoužím po komentářích, oukej?)

před 17 roky | Ze života | 1 komentář

Komentáře

1 | Hughhh | před 17 roky

myslím že tohle asi ona komentovat nebude…

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.