Môj bože, z hlubin ťa volám, úzkostnů modlitbu moji slyš...

Nemodlím se, ale bylo by fajné zajít s aktuálním rozčarováním nad nulovým postupem tvorby prezentace až tak daleko. Třeba by Šéf helpnul :)

Příští středu bude náš čtyřčlenný tým celou hodinu prezentovat o dohledových systémech. Tedy o profiprogramech, skrze které jsou elitní ajťáci schopni ve firmách o tisících počítačů a stovkách serverů tyto výpočetní kapacity ovládat, spravovat, udržovat, chránit… menedžovat. Prezentace na celou hodinu. Po šesti týdnech sladké nečinnosti jsme si konečně rozdělili programy, o kterých bude každý mluvit a já tak začal se shromažďováním informací. Ale hlavně chceme naši prezentaci oživit. Ostatní týmy (s jinými tématy) se omezovaly na komentování desítek slajdů, což nebyl moc zajímavý přístup. Jejich témata nějaké ozvláštnění třeba neumožnila, ale o to horší by bylo, kdybychom potenciál toho našeho nevyužili my, neboť prezentace programů, to je samé live flash demo, sem tam video na youtube… nakonec, co který program umí není až tak podstatné, protože všechny musí umět to samé a jen to jinak pojmenovávají a ikonky mají jiné barvy. Takže celý den jen zkoumám dema a videa k mému produktu. Ale jen z toho prezentace udělat nejde. Svých dvacet minut nemohu vyplnit třemi videi z youtube a jedním názorným demem :)

Do školy jsem dnes ani nešel. Včerejší stání na cimrmany mi spolehlivě nabouralo denní režim – do oběda jsem spal, odpoledne byl jak mátoha a těšil se na postel, v noci nemohl dobře hodinu usnout zalitý potem a děsící se horečky. Dnes jsem se z postele před desátou málem nevyhrabal, první (a jediná) hodina tedy, ehm, odpadla. Chtěl jsem celý den věnovat prezentaci, ale musel jsem dohnat i pracovní resty a k tomuhle se dostal až k večeru. Abych naznal, že to nemá cenu a poflakování zkombinoval s koukáním na Záskok. A teď je za chlup dvanáct.

Bojím se jít spát, protože kdybych opět nemohl usnout, tak už se naseru.

Včera jsem si taky věcně postěžoval divadlu Járy Cimrmana, že pokud vydali značnou část vstupenek na prosincová Česká nebe svým sponzorům, tak to mohli alespoň nějak oznámit. Pokud je zájem oproti minulosti několikanásobný v době uvedení nové hry, pak je zřejmé, že lidé přišli hlavně kvůli ní. Dnes mi ředitelka divadla odpověděla omluvným e-mailem. Zatímco dříve se povinně rezervované vstupenky pro zřizovatele a sponzory rozdělovaly do všech her, nyní (v prosinci) se to koncentrovalo do čtyř představení Českého nebe. V listopadu také vstupenky na novou hru zbyly až do pořadového čísla 150, tentokrát byl po šedesátém pořadovém lístku šmytec. Má také pravdu v tom, že kdyby se daly všechny vstupenky do předprodeje, nezůstane na obyčejné diváky nic.

Nedělám z toho vědu a také jsem nepsal ubrečený mejl ukřivděného čecháčka. Ale pokud ten den byla zklamána opravdu spousta fanoušků divadla, pak mi přišlo vhodné na to upozornit, jinak by se v budoucnu nic nezměnilo. Kritizovat, nadávat a nesnažit se o zlepšení, jak snadné. Tak jsem se pokusil. Uvidíme při příští hře Divadla Járy Cimrmana :)

před 13 roky | Ze života | 1 komentář

Komentáře

1 | eMDi | před 13 roky

odporoucim nagios :) my ho mame v praci :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.