Musím to blognout! Musím to blognout!

Je po půlnoci, která byla časovou hranicí, do kdy jsem ještě pracoval a od kdy již … nepracuji :) V pracovní části jsem si vzpomněl, že vyšel Firefox 3 a v popracovní části jej nainstaloval. S předchozí verzí jsem byl spokojený, několikeré upozornění na novou verzi jsem vždy odklikával a nechával na jindy.

A dnes na to došlo a já jsem nadšen!

Dvě věci: rychlost. Brutální nárůst rychlosti prohlížení stránek. V kombinaci s rychlým netem úplná balada! Třeba v GMailu, což je komplexní javascriptová aplikace a prohlížeč se při jejím renderování pořádné zapotí (respektive si započítá), jsem si vždy připadal jako bych šťouchal do želvy. Odezva byla mizerná a já si říkal „No přece jen mám tenhle kompl už přes šest let, nemůžu po něm chtít zázraky.“ A on stačí nový prohlížeč a práce v GMailu je najednou jako šťouchání do fretky na kofeinovém tripu. O tom jsem musel blognout! Rychlost pozoruji i na jiných webech.

Druhá věc: adress bar. Nový způsob zadávání adres někteří kritizují, ale mě přijde fakt užitečný a použitelnější. Až si na něj zvyknu, tak to bude velké plus.

Takže tak. Jdu spát.

PS: Ti, co používají IE7 nebo Operu či jiný prohlížeč a mají rozepsaný komentář typu „To můj prohlížeč X umí už Y let, jsi sto let za opicemi, ty lemure!“ si mohou políbit prdel / trhnout tlapkou (dle preferencí).

před 13 roky | Myšlenky | 0 komentářů

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.