Nemám čas vůbec na nic

A tak se stane, že se tu téměř dva týdny neobjeví žádný můj psychotický postřeh či intelektuálně vytříbená esej (každý si vybere dle svého gusta). Nějak se to na mě v posledních týdnech navalilo a to i přes skutečnost, že se jednalo o prázdniny ve smyslu času bez zkoušek. Ale bylo to jen něco přes týden…

Takže tu máme zase školu a z úžasného rozvrhu ve dvou dnech se po odhalení dvou docela zásadních nedostatků v doposud nasbíraných předmětech stala příšera roztažená do dní čtyř. Chodit budu stejně stěží na polovinu (tedy jen na cvika)… ale pokud už, tak mám vše rozskákané po celých dnech. Něco ráno, něco po obědě, něco večer. Nic nenasere víc.

I včerejší pondělek by docela ušel, nemuset mezi dvěma hodinami přes hoďku čekat. Sedět v křesílku a číst Anne Applebaum: Gulag. Moje milovaná činnost, vzpomene si někdo… ale čtěte si hodinu o znásilňování vězeňkyň v desítky dní trvajících transportech přes celou Sibiř do pracovních táborů, kde byl i život koně cennější než život člověka. To asi málokoho překvapí, ale málokdo si tuto hrůznou historii SSSR uvědomuje. Vědět o ní není to samé. Přečtu dvacet stran při čekání na to či ono a jsem zkroušený a je mi mizerně… stačí si jen představit, že by něco takového měl zažít někdo mně blízký a ničí mě to.

Přidej k tomu začátek semestru, naprosté zavalení prací (dnes víceméně 13:00 až 23:30),… žádný předmět mě v tomto semestru nerajcuje, na nic se netěším a i včerejší Americký politický systém jsem zamlkle proseděl/přežil. Ano, celou předchozí hodinu jsem četl Gulag.

Ale z mizérie dnešního odpoledne mě vytáhla ivonka na icq a kvalitní, velmi kvalitní muzika. Pak už to šlo přežít. Jdu spát, zítra musím do školy na moje poměry kriticky brzy… na osmou.

obrazek

před 14 roky | Myšlenky | 1 komentář

Komentáře

1 | lucka | před 14 roky

joo, prvni deska Killers me taky docela bavila :-D hodne moc jsem ji poslouchala po ranu po ceste do skoly, dobrej soundtrack. dalsi mesice jsem pak travila se Strokes a Kaiser Chiefs ;-)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.