Není důvod k radosti

Na tváři lehký smích, hluboký v srdci žal… kdokoli ze školy by přesto přísahal, že jsem neustále pod vlivem endorfinů či jiných -inů, neboť tak veselého studenta aby pohledal. Baví mě být tam, baví mě smát se tam, baví mě vše, co je spojeno se školou… přece o houby jde. Kdokoli ze školy by přísahal, že jsem šťastný. Tam… ve škole.

Je to kolektivem, je to lidmi, je to atmosférou, vším… přijedu domů a jsem zde sám. Nemám ani za kým utíkat do myšlenek, do snů. Maximálně tak pateticky s brekem lkát do klávesnice.

Zbláznilo se nero a odmítá pálit, pomohlo až přegrabování mp3ojek do mp3ojek s jinou bitrate… blázní mi winamp, nereaguje na klávesnici. Tudíž nemohu vyhledávat přes F3, moje nejoblíbenější klávesa… a jak si pak mám brouzdat v třech tisících songů. Je to skutečnost, která komfort u pc vydělí dvěma. Dramatické.

Na tohle nemám žaludek, jdu to restartovat.

Hm, patrně to pomohlo. Uvidíme časem… hned je mi tu dvakrát lépe, nejsem odkázaný jen na náhodný výběr hudby… přesto. Poslouchám jen Phillipse

Proč tu vůbec otravuji… smysluplnější je fyzika, zítra budu mít její poslední hodinu na aktuálně navštěvované škole. Mohl bych dopadnout lépe než s pondělní písemkou, která byla ohodnocena čtyřmi body z pěti. No a co… jen mi stejná profesorka přísedí u matiky, a nasrat bych ji nemusel.

Maturovat budu ve středu 26.5.2004, odpoledne… z místnosti vypadnu v 17:30. No, to není nijak extra pocit, ale dejme tomu… měl bych se učit.

Nechci. A proč psát dál…

Pořád si vzdychám, jak strašně bych zase chtěl mít „milovanou polovičku“… a při rozhovoru s tak úžasnou mi došla jedna věc: všem těm předchozím holkám jsem jen zlomil srdce, mám-li to tak pateticky napsat… eva, ivanka, lucka, zuzka… žádná z nich mi neřekla sbohem. Řekl jsem to já.

Tak proč bych měl dostat ještě nějakou další šanci…

před 17 roky | Ze života | 3 komentáře

Komentáře

1 | řetězka | před 17 roky | www.retezka.com

maturovala jsem ve středu odpoledne, stejně jako ty. štěstí mi přálo, přeju ho i tobě.

tak úžasná je fakt úžasná. a já mám úžasnej pocit, že KONEČNĚ mám taky milovanou polovičku. snad mi nikdy nedá sbohem..

sakra, moc zamyšlení na jeden večer.

reagovat

2 | Daja | před 17 roky

Ahoj. Ču tvůj blog asi půl roku a už dlouho si říkám, že bych se ti měla ozvat dříve, než fakt zrušíš komentáře. Teď nadešla správná chvíle. Maturovala jsem loni 26.5. odpoledne, vyšlo to, takže ti držím palce, i když myslím, že to nepotřebuješ. tvůj blog je první místo kam se dívám, když si sednu ke kompu… jen vyjádření sympatií, nic víc.

reagovat

3 | juneau | před 17 roky

ceho vseho se clovek jeste nedocka :) diky, cenim si toho (nebot nechapu lidi, kteri tohle ctou)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.