No one knows what it's like...

Jo, poslední dobou poněkud ulítávám na na Limp Bizkitech a jejich Behind Blue Eyes… opět další song, který se líbil sestře a já jí ho pomaloučku zprotivuju. Protože také hraje pořád. A to ona nenávidí, nechápe to… no já nevim, u mě je to normální, poslouchat oblíbený song pořád.

„No one knows what it's like
to be the bad man
to be the sad man
behind blue eyes
and no one knows
what it's like to be hated
to be faded to telling only lies…“

Právě mě prozvonila zuzka, a já zapomněl vypnout zvonění… tydydýýýý… všichní spí. Nebo spali… zuzka. No one knows, what it's like, to be the bad man… Hm, cítím se tak. V sobotu je valentýn… poprvé za celý život nebudu na valentýna v tom určitém významu slova sám. Hm, úžasý.

Jsem kurva vážně velkej hajzl.

Ale nevim, co se to děje, neptej se mě na to. Nejen ženský neví, co chtěj…

Dnes jsem moc práce na wesnici neudělal, jen navigaci přes klávesové zkratky, přidal k článkům kategorie a vyhledávání podle nich, vyladil web pro přístupnost zrakově postižených… s tím bylo nejvíce trablů, protože mozilla a ie si počítají velikosti písem jinak :) Nastavím parentální velikost 10pt (v pixelech nastavují velikost jen bezohlední webmasteři) a pak nadpisu 110% velikost. A koukám, že mozilla i ie si 110% interpretují rozdílně :) No úža. Co v mozille vypadá dobře, to v ie vypadá dvakrát tak velké a naopak. Starý zlatý „font-size: 80%; _font-size: 90%“… dvě různá čísla, dva různé prohlížeče, a ve výsledku jedna velikost :)

Starosta už wesnici zaregistroval, doplňující údaje napsal s jemu vlastní mírně patetickou poetičností, ale musím uznat, že slova zvolil vhodně. Jen se měl zmínit více o redakčním systému, ale to by zase byla moje vlajková loď, kdybych web registroval sám, takže bych nevěděl, co jiného zmínit než právě ten systém :) Ještě že to napsal on.

A link ti sem dávat nebudu. Pokud jsi co k čemu, najdeš si web podle všech zveřejněných indicií sama. Věř, že rovince „ten a ten = juneau.wz.cz“ je pro mě hodně nebezpečná. Pokud toho nějakým způsobem zneužiješ, můžu se na top level doménu .cz úplně vykašlat a najdu si hosting v jiné zemi. Pro mě je svoboda slova opravdu hodně důležitá.

Možná si říkáš, že bych neunesl psát o někom, kdo to bude číst, pouze kvůli tomu, že se budu bát jeho reakce… třeba máš pravdu. A třeba jen nechci někomu ubližovat. Pravda ubližuje vždy. Pokud tady budu psát o xy, nebudete z toho dvakrát chytří. Ale pokud si to přečte člověk pohybující se v mých reáliích, může toho spoustu odhalit.

Viz cyklisťák.… fuj, teď jsem se opravdu lekl. Jen z hecu jsem dal na jyxu vyhledávat „cyklisťák“, zda to najde můj původní text na starém webu. Hned první mě brutálně vyděsil, ale naštěstí to je text spolužačky ze čtvrťáku. Už jsem se lekl, že je ten můj někde online. No, on je, ale proč bych zdůrazňoval, že? :) Pěkně hluboko ve webu, aby si ho ani roboti fulltexty nevšímaly, a je to… ve čtvrté vrstvě, to je na roboty docela dost.

Část jejího textu jsem si přečetl, je tam i zmínka o mé osobě. Zavzpomínal jsem si, cyklisťák… bombastický zážitek. Kolik ona zaplnila celým týdnem, to je u mně popis prvního dne :) A paříž je dvakrát taková. Dnes jsem si na stolku zase všiml plastové krabičky s dvěma proužky testpapírů z pařížské Sephory. Pořád ještě voní jako olinka, jako… sakra, snad jsem ten parfém nezapomněl! Escada… nádherná. Na druhém papírku je J'adore, ale stejně jsou to obě vůně v hromadě. Vždy mi přivonění k nim bezpečně evokuje deštivou krásu paříže. Přestože si myslím, že jsou francouzi idioti, tak paříž mají krásnou. Připomíná mi to taky ranně odpolední rozhovor s řetězkou, ale o jeho námětu si udělejte názor sami z jejího textu. Mně už se totiž ani psát nechce.

Opět to po sobě nehodlám číst. Za chvíli si odvyknu a bude to tu chyba na chybě. No co, kvůli tomu to asi číst nepřestaneš. Tak dobrou. MOTOjuneau nejde spát… _ 00:03

před 18 roky | Ze života | 2 komentáře

Komentáře

1 | pavel | před 18 roky

juneau, proč oslovuješ ženským rodem. Asi tě čte víc holek viď :) Nebo jak to je?

reagovat

2 | juneau | před 18 roky

moje blogovani, to je veskrze rozhovor s nekym na druhe strane. je mi prijemnejsi myslet si, ze to je holka :)
no a vem si, na kolika strankach te nekdo oslovoval jako holku? :) originalnost…

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.