Notebook, káva, a nepohodlná židle

Stačí nadpis a každému je doufám jasné, že sedím na pokoji na koleji. Ona by stačila i ta nepohodlná židle :) Smajl. Mám dobrou náladu. Za to může ten efedrin endorfin uvolňovaný kvůli očekávanému potěšení z kávy :) Ale biolog nejsem.

:music: Green Day – Working Class Hero

Včera první kroky deštěm do školy… a pak ty tři hodiny v promočených botách. Informatický předmět – Teorie informace a inference. Slovo entropie nebo spojení střední míra informace mě proháněly ještě cestou na kolej.

:music: Travis – Sing

Na koleji blbé. Zastihli jsme totiž druhého hágenova spolubydlícího, popravdě jeho kamaráda, který je tam načerno ubytovaný, dokud se ten druhý nevrátí z ameriky. Stejně jako hágen. No a tenhle dřevák ze slovenska byl zhulený jak tágo, s vypitým půlčákem rumu před sebou a silnými pochybnostmi o tom, že by nám naše akce kulový blesk vyšla – už proto, že bychom jeho kámoše přestěhovávali na pokoj k jinému slovákovi, se kterým už pokoj jednou sdílel a asi by o opáčko nestál. Co se mohlo posrat, to se posralo :) Víc se toho asi do poloviny října nevyřeší. Hágen, dovezl ruličku stodolarovek a půjde to líp.

:music: Hugh Grant – Pop Goes My Heart

Večer jsem zalezl s knížkou do postele a brzy usnul – nezmínil jsem totiž, že jsem po sedmé vstával, abych sestře dojel do letního skladu na jižáku po mikrovlnku, co si tam přes léto nechala a nyní se pro ni neměla kdy stavit. Hodinu cesta tam, hodinu cesta zpátky, tahání s takovým těžkým krámem, no zábava největší :) Ale ještě aby se s tím tahala ona. Dostal jsem za to mé oblíbené víno. Což mě přivádí k tomu, že kdyby se s námi ti dva od hágena prohodili, tak bych jim každému nějakou lahvinku dal. Ale tomu feťákovi bych teď dal tak akorát pěstí. Nereálné, ale odpovídá to mým dojmům.

Dnes jsem si mohl trochu pospat, půl hodinka práce, ve které budu za chvíli pokračovat a pak další informatická hodina. Opět pakárna. Občas by IQ nad 150 opravdu nebylo na škodu. Nebo schopnost počítat logaritmy z hlavy. Po třech hodinách návrat sem na kolej. Příjemný konec školního týdne. Dvě hodiny v úterý, dvě ve středu. Jen se děsím, až se vypíší termíny na zkoušky z matiky a statistiky. To mi hned času ubude…

Možná dodám nějaké depresivní fotky. A teď do práce.

:music: Rooney – Sorry Sorry

před 14 roky | Jarov VŠE Ze života | 5 komentářů

Komentáře

1 | ivka | před 14 roky

jako hormon štěstí je označován endorfin, efedrin je antihypnotikum na léčbu astmatu atd., myslím teda.. :-)

reagovat

2 | Charlotte | před 14 roky

nešly by dodat nějaký pozitivní fotky? :)

reagovat

3 | juneau | před 14 roky

Áááá! Já věděl, že mi ten název nějak neseděl! A původně jsem tam chtěl napsat, že ty bys to věděla nejlíp :)

Char: můžu za to, že jsem foťák vytáhl jen včera v dešti? :)

reagovat

4 | Huggi | před 14 roky

ne endorfin..ale Lithium carbonicum ;o)

reagovat

5 | ivka | před 14 roky

no, nevím jestli se juneau musí léčit z psychiatrických problémů, i když někdy to možná využiju i já ;-)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.