O dnešním dni... tedy o ničem. Zase.

Ach jo… není to na nic jiného než na hluboké povzdychnutí. Nesouvisí to s celým dnem, ale s poslední činností… ráno koukám na stůl, otevřená obálka… jako účet nebo spam to nevypadá, kouknu lépe. Vzpomněla si diana, naše domácí z omiše (hr), a už druhý rok po sobě nám poslala vánoční přání. I s mejlovou adresou. Hned mě napadlo, že s mejlovkou bych toho mohl hafo podniknout. Třeba udělat web o nás, a poslat jí adresu… abychom jí její-… jak to nazvat? Zájem? :) Abychom jí její dopis nějak oplatili… a hned se přidala myšlenka na zaslání url i američanům, kteří nám také před týdnem poslali každoroční vánoční dopis s fotkami… takhle bych sfoukl dvě mouchy jedním nadechnutím a ještě bych si užil se svým dizajnérským… libidem :)

Já dneska tedy zářím slovními úlety.

No a tak jsme dával dohromady web se spoustou fotek… začlenění knihy návštěv bylo každopádně to nejhorší. Nebudu ji dělat znovu, když ji mám v několika verzích, že? Jenže smíchat více verzí dohromady, to už podruhé neudělám. Znáš to: první verze je vymakaná, nacpaná ochrannými scripty… jenže na file bázi. A druhá verze je zastaralá, rozhrkaná, ale data ukládá do (mé milované) mysql databáze. Nikdy už nebudu věřit php funkci $fp = fopen(„…“,„r“); :) Takže bylo rozhodnuto. Na pár minut jsem si opět znechutil programování, ale snad to přejde :)

Včera pan „Slunce v duši“ předpovídal, že kdo bude mít dnes ráno pod okny sníh, ten bude mít bílé i vánoce. Ráno se probudím a z včerejšího poprašku nádherná bílá peřina. Tak fajn… nad nulu se teplota celý den nevyhoupla, tedy nou problém. Ráno jsem navozil trochu dřeva, nějak mě to baví, odpoledne vyluxoval celý haus… pak se zavezly dárky babičkám. Nejdřívě tátově do city, a pak mámině na vesnici. Opět jsem se oháněl digitálem…


Kocour merlin je vážně zvědavej.

Ale jinak nic zajímavého :)


Kimčovi to nedalo a jal se zjistit, proč ten ve skříni schovaný dáreček tak pěkně voní :)

Hm… v noci jsem se konečně podíval na Jeepers Creepers, takový normální horůrek. Mám ho už asi rok a co chvíli se mě vojta ptá, jestli jsem ho už viděl. Protože v ten den, kdy jsem ho sehnal, se na něj podíval on, a byl unešen. Jenže já po něm nijak neprahnul a zasunul jsem ho mezi ostatní filmy… pravda, posl dobou se na to už neptá. Přece jen je to skoro rok :)

Ale mezitím mi párkrát napsala zuzka. Že je v postýlce a že má hravou náladu, to mě svádělo k mnoha myšlenkám, ale v tomto případě si rozhodně nechám zajít chuť :) a nebudu zbytečně utrácet kredit, respektive tlačit na pilu ;) I dnes jsem s ní propsal hafo peněz, a nakonec se dozvěděl, že s její účastí na páteční díze to není moc růžové (má dědu v nemocnici), a o silvestru raději ještě ani nepřemýšlí. Vzhledem k tomu, jak moc bych ji na obou těchto akcích chtěl mít vedle sebe, by mi její neúčast docela… podkopla nohy. Prostě by mě to mrzelo, a nešlo by s tím nic dělat, nijak to omluvit. Tak to alespoň teď, ve své černé hodince, cítím… ale co s tím já nadělám? H*.

No… určitě se kouknu na nějaký další film. Pár jsem jich ještě neviděl. A klidně bych se na některé podíval i znovu. Jenže vybrat si… to je problém :)

Zítra je štědrý den. Mohl bych si zabalit dárky.

Jo a do stránky jsem vimplementoval vánoční sněhový script. Ailyn to prý bude určitě vadit, tvrdí sirenka, ale mně se to líbí, a přece jenom, jsou vánoce… :) A pokud to někomu vadí opravdu moc, tak ať si pořídí Mozillu, která tento script bezpečně nespustí ;) MOTOjuneau má ještěrku (mozilla) čím dál raději _ 22:35

před 18 roky | Ze života | 3 komentáře

Komentáře

1 | ailyn | před 18 roky

no to má sirenka recht :) ale já to překousnu… ;) užij si vánoce!

reagovat

2 | Hughhh | před 18 roky | hughhh.magical-dreams.net

Štastný a veselý Vánoce a na Zuzku se nezlob, určitě půjde aspoň na Silvestr ;)

reagovat

3 | juneau | před 18 roky

ai> fajn :)
hughhh> myslis, ze bych se na ni mohl zlobit? o „zlobeni“ to neni… jen o blbem pocitu.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.