Pár slov mezi ránem a nocí

Ach jo… kafe dopito, oplatek eliminován… už mi nic nebrání v návratu k učení. Ivka je pryč, slunce je pryč, sníh zůstal… hm, mně se nechce ani psát.

Sedl jsem si sem cestou do pokoje k učení, abych tak nějak prozkoumal, co se na netu za ten necelý den stalo… k psaní si pustím Summer's almost gone.

Alespoň se konejším myšlenkou, že mám na ono učení makroekonomie konečně nějaký plán. Budu se učit příklady na konci každé kapitoly, protože ji psal stejný týpek, který dělá ony testy. A řešení příkladu mám, takže to snad půjde… Mám na to dnešek (jsou 4 hodiny), zítřek a půlku pondělí.

Do prahy pojedu v pondělí v 16:00, píšu v úterý 10:30, ve středu si zapíšu do indexu socinu, ve čtvrtek ráno matiku a ve čtvrtek večer už budu doma.

Během pátku se mi snad podaří dodělat všechny TODO položky (kesovani | html sablony | re:vzkaz | add fotek do galerii)… hm, aha, takže to těžko. Ty poslední dvě by šly, to je na pár hodinek. Bude apgrejd. Ty první dvě věci najdeš až v další verzi redakčního systému. Vidim to tak na léto…

… protože záhy po apgrejdu se musím naplno pustit do webu pro mikroregion. Budu na to mít necelé dva týdny. Ale ony to budou prostě jen obyčejné centrální stránky, takže žádné programovací šílenství nečekám. Nějaký obyčejný redakční systém a spousta info věcí kolem. Ale taky to pojede na šablonách. Web pro vesnici nemůžu na nic jiného použít, protože je to prostě… šité na míru. A přitom je to taky multi-user

Ivka přijela k večeru, podívali jsme se na Dámy nebo nedá mi a šli spát. Ráno si tak nějak vybavuji… první časový údaj byl 17:něco, takže po páté… ivka se průbežně probouzela a pusinkovala mě. Já chtěl hergot spát :) Každopádně, když jsem jí o tom povídal, tak mi to nevěřila, protože si nic takového nepomatuje :)

Za okny slunce a zářící údolí… do oběda (naše vstávání) napadlo asi tak 15–20 centimetrů sněhu. Ivčina bílá felcka se celá ztratila :) Po obědě jsem šel dobrovolně odházet sníh, ivka dostala pořádné rukavice a s jejich pomocí zbavila svoje auto tuny sněhu. A zatímco se já dál potýkal s kalamitou, tak ona postavila půlmetrového sněhuláka. Nechtělo se jí sbírat kamínky, tak mu pusu udělala z jakési větvičky… já se málem zlomil v pase, když jsem jej pak uviděl hotového :)xichtu toho snoumena šla čistá hrůza :) A ta olistěná větvička vůbec neevokovala nějakou pusu, ale naopak jako by žral nějaký listí :) Pojmenovala ho po mně, potvora :)

Před chvílí odjela, před menší chvílí prozvonila na znamení, že je v pořádku doma. Včera jsem jí psal, že může přijet, pokud si na to troufne (ještě se strašně ujišťovala, zda se nechci, ehm, učit)… asi jí to muselo být divný, pokud si na to troufne. No aby ne… u nich není sníh :) Přijela pěkně vyjevená, co to tu máme.

A co, k babičce se do jedný odlehlejší vesnice prý už dva dny nedostali pošťáci. Nj, když u nás začínají kvést šeříky, tak u nich teprve tají rampouchy… tady spadne deset vložek… deset vloček na metr, a od nich by mohli exportovat sníh až do egypta. A ještě by jim zbylo… by jeden nevěřil, co způsobí dvě stě metrů výškového rozdílu.

Nojo… najdu si něco k jídlu a půjdu na makro.

před 16 roky | Ze života | 3 komentáře

Komentáře

1 | Raul @ | před 16 roky

je ten motiv vlk??

reagovat

2 | juneau @ | před 16 roky | reality-show.net

ne. o zadnem vlkovi nevim. proste ustredni melodie z toho masakru tam, jak sel zlikvidovat toho korejce… ten tanecni klub.

reagovat

3 | Raul @ | před 16 roky

aha… myslim neco jinyho…

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.