Pár slov před ranním rozbřeskem

Ivonka opět dnešního pondělního rána vstávala po šesté a odjela do školy, pochlapil jsem se tedy a zůstal již vzhůru. To se pak dá do večera stihnout spousta věcí. Ranní káva included.

Víkend utekl a zdál se mi mnohem delší než dva dny. V pátek večer do hospody zapít únavu z celého týdne, v sobotu ráno k nám domů, abych tu byl alespoň jednou na oběd. Táta byl se strejdou v lese nad vesnicí (což jsem díky Máni zaparkované u lesa poznal již zdáli) – nikdo mi ale předem nedal vědět, pomoct jsem jim tedy už moc nemohl. Ale zašli jsme se tam s ivonkou podívat a cestou fotili podzim. Poslední měsíce fotím minimálně. Po návratu hodinový fotbálek na hřišti, letos možná poslední. V pěti lidech to ale moc fotbal nebyl, spíš taková pocházená :)

A pak večer oslava mých a sestřiných narozenin, nejdříve soukromě, pak se sousedy. Několikahodinová pijatika. Spousta knížek a spousta trenýrek jako dary, jsem spokojený.

V neděli k ivonce na oběd – hody – a návrat k nám, neboť jejich fotbalisti hráli u nás. Zápas plný emocí, buřtů a piva a také jednoho ratlíka, kterého poletující balón natolik rozvášnil, že za ním vyrazil s vlajícím vodítkem i mezi hráče. Naši kluci vyhráli, ale moc zásluh na tom neměli, rozhodčí jim šel na ruku jak jen mohl.

Večer se ivonka připravovala do škol a já jen tak bloumal domem / po netu. Před spaním TBBT, HIMYM a Mamma Mia!

Už se docela rozednilo.

A moje aktuální písnička: The Pipettes – We are the Pipettes (live on youtube).

před 13 roky | Ze života | 3 komentáře

Komentáře

1 | fisher | před 13 roky

co volby? čekal jsem, že se přeci jen alespoň nějakým způsobem vyjádříš :-D

reagovat

2 | juneau | před 13 roky

Sám sebe chválím za to, že na to neustále zapomínám. Myslím si, že je to nejlepší přístup :)

reagovat

3 | glumet | před 13 roky

Hele, ta písnička je dobrá, sjíždím ji už potřetí :)! Co se týče Mamma mia, už dlouho jsem neviděl film, kterej by mě chtěl víc vykastrovat… koukal jsem na to u holek na koleji a ty z toho byly zase maximálně na větvi tak nevím. Asi to je stavěné spíš pro estrogeny :). Ale co se mi v poslední době moc líbilo – Big Fish

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.