Pár slov před usnutím

V komentářích minulého textu jsem ovšem proklamoval, že se hodlám učit otázku do čj. A taky budu, v polospánku :) A jinak jsem dnes u dělání do školy strávil asi čtyři hodiny. Přepisováním sešitů a děláním úloh. A už to mě tak nějak navnadilo na školu, že bych se byl snad i učil… neucítit extrémně silnou sílu signálu z vysílače, jež stimulovala moji hypofýzu a já byl polapen. Wwwwww… co bych ti vykládal :)

I evča si na náš rozhovor vzpomínala, kdy jsem ji přesvědčoval, že se opravdu čanu (začnu!) s prvním dubnem učit. Dnes se mě zeptala, zda to myslím vážně. A už proto, že mi nechtěla moje záměry uvěřit, tak už proto je spáchám. I tu jednu jedinou pitomou otázku si přečtu, jen abych zítra nemusel uznat „Mělas pravdu, evi, jsem slaboch bez vůle a neučil jsem se.“ Ne že by na tom záleželo, ale když měsíc dopředu tvrdím, že se prvního začnu učit… tak mi přijde neetické to odložit. Vývoj literatury je náhodou hezká otázka.

Co se aktuálně řeší ve třídě: středeční pařba. Budou pár dní prázky, a dlouho se už nic neslavilo, tak se koupí bečka, pronajme chata (pokud možno na nějaké neznámé jméno, místním neprofláknuté… a že jich u nás ve třídě ubývá, takových jmen ;), všichni se tam sejdeme, popijeme, posmějeme, poblijeme, přežijeme noc v alkoholových schízách a ráno se odbelháme na všechny světové strany s tím, že to po nás snad někdo uklidí. Tohle ovšem neplánuji :) Beru digitál, takže nechci pít, abych tam pak někde v zoufalství z toho, že je svět kulatej, netřískl patnácti tisíci o zeď. Ale zase nepít na takové akci, to je jako vlézt do iráku s americkou vlajkou na prdeli.

Holky tam nebudou, třídní krásky svoji účast negovaly a vypadá to jen na dvě, dejnu a olču. S olčou se parádně povídá a na dejnu se parádně kouká :) Ale pokud to bude osmnáct kluků na dvě holky… k smíchu je to už teď, ale ta atmosféra třídních akcí je nezapomenutelná. Nějakým stylem se snad vrátím, nemám odvoz, nadatlím dojmy do databáze, vypnu pc, rozeberu jej, naskládám do krabic a odvezu k dejFovi na chatu, kde v těch chvílích začíná MNOHEM větší akce… ne co do počtu lidí, ale co do počtu dní :) Čtvrtek, pátek, sobota a možná i ta neděle ;) Třeba to přežijeme.

Zítra nejdu na tělák, jsem přece po nemoci… účelově tyhle výmluvy nevyhledávám, flákač nejsem, ale zítra omluvu mám a lenoch pro změnu jsem. Joj, mě se chce spát…

Odešla mi cdromka… přímo do křemíkového nebe. Sestra v ní spustila nějaké erwéčko s fotkama, stáhla je, ale to už prý vydávala chudinka divné zvuky… přijdu já, zasunu cd. A nic. Jiné cd. A nic. Originál cd. A nic. Restart. A nic. Vypnutí. A nic. Tož tedy nic. Proto nemám rád cizí erwéčka. Proto nemám rád, když moje sestra jakkoli manipuluje s počítačem :) Co já už kvůli ní vytrpěl…

Archive.org… netušil jsem, že existuje archiv webů :) Schválně se tam, webmastere, podívej, zda v archivu 30 miliard (?) stránek nenalezneš i tu svoji :) Já ji tam našel. A co mě rozlaďuje, tak jsem tam také našel i jeden web, který jsem nikdy nikam neregistroval. Vlastně jo, registroval :) Aha, tak proto si k němu roboti našli cestu. Hohó! Teď jsem si nechal vyje cache jyxa, pokud se tak možnost náhledu dá brát a mají tam z té stránky uloženo 60 kB! Tomu říkám poctivá indexace! No, a google ji ma cacheovanou celou… jen nevím, zda je to pro tyhle stroje to samé, mít je v cache a v indexu. Jako by na tom záleželo.

Sirenko, potvůrko, za tohle si me neprej ;)

před 17 roky | Ze života | 3 komentáře

Komentáře

1 | lucinka | před 17 roky

tyyyjo, ten archív webů je skvělej :)

reagovat

2 | Hughhh | před 17 roky

jako možná jsem neschopnej ale já se tam nenašel, ani tebe…

reagovat

3 | juneau | před 17 roky

jo, tenhle web tam jeste neni

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.