Píšu blog

Jenže jsem se měl dávno učit. Přes víkend se vždy učím v neděli (proto ji tak nenávidím). Pokud mi nic nehrozí, tak samozřejmě nehnu prstem. Jenže dnes hrozilo. Písemka z fyziky, seminář… v jednom testu látka poloviny roku. Brutální. Ještě jsem to neviděl. Oukej, všechno je v normálu.

Na začátku školního roku jsem se uklidňoval tím, že se začnu učit až v druhém pololetí. Dělat něco dopředu… teď je únor, a já se uklidňuji tím, že je teprve únor. Ale to ještě jde. Už nad tím alespoň přemýšlím. To taky není špatný.

Proč píšu? Proč se už dávno neučím??? Stejně to dopadne blbě, co se dá dělat. Z fyziky nematuruju. Ale úplně vyhořet bych taky nemusel. Fuj, škola…

Ale ve škole je stejně větší zábava než tři čtvrtě dne před monitorem. Díky svému scriptíku na zmenšování fotek jsem s radostí přidal další galerii fotek do wesnice, script jsem pak vyladil pro použití obyčejným člověkem, ale neboť image() funkce nejsou v php std podporovány, tak je jeho spuštění asi o 1000% komplikovanější než u mých dřívějších php vynálezů. No, tenhle script je taky hybrid cizího jádra a mé omáčky kolem. Což by doufám každého napadlo hned při spatření zdrojáku, v němž je polovina komentářů anglicky. Kdoví, zda by mě někdo napadal, jaktože to vydávám za svůj script, když to evidentně není komplet moje dílo.

Tuším, že jsem kdysi bazíroval na tom, aby se přesně tohle s mnou distribuovanými scripty nedělo. Aby někdo neříkal: „Tohle jsem napsal já!“… co nocí jsem tomu věnoval. Možná jsem se měl vrtat v grafice. To už ale nenaženu.

Znovu jsem viděl pána prstenů trojku, tentokrát ne na plátně, ale na 65" obrazovce. Lepší než nic. Stejně tuhle nekvalitní potvoru pálit nebudu a počkám si na něco lepšího. Kvalitou obrazu.

Chce se mi spát. Jak tu fyziku vyšéfuju, to fakt nevim.

před 17 roky | Ze života | 4 komentáře

Komentáře

1 | řetěza | před 17 roky | www.retezka.com

já se ujišťovala ještě 14 dnípřed maturou: mám přece ještě svaťák… nakonec jsem se učila asi dva dny z celýho týdne, jinak jsem si četla knížky, koukala na televizi a jedla čokoládu. díky bohu že jsem byla celej ten tejden sama a že mě nikdo nekibicoval, to bych měla ještě větší depku.
jsi chytrej, zmákneš to, stačí kapka štěstí. když budeš mít smůlu, nepomůže ti ani rok pětihodinovho šprtání denně.
nakonec jsem měla známky 1 1 2 3 takže si nestěžuju :)

reagovat

2 | juneau | před 17 roky

ja to tak flakam kvuli lidem jako jsi ty :) zivouci priklady toho, ze to jde i bez pulrocniho stressingu :) Ver mi, ze kdyby ses ty drtila mesic co mesic dopredu na maturu, tak uz davno lezim v sesitech. Jeste ze jsi byla takovy flakac ;)

reagovat

3 | Hughhh | před 17 roky

teď mi to házelo nějaký chyby, už jsem se lekl co se děje, myslím, na tvejch stránkách, ale po aktualizaci je to ok ;)

reagovat

4 | juneau | před 17 roky

ted je to casty, vypadava mysql databaze. a ja si se skryvanim chybovek vrasky nedelam :) alespon kazdy pozna, ze je web mimo

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.