Pondělí pondělí pondělí pondělí

… a ještě jednou pondělí! Tak, teď už víš, co je dnes za den. Tedy dnes, v tento okamžik, ne zítra, v den Den dnes plus jeden den. Pfff… to neřeš :)

Plním bobříka dobrých skutků a kvůli magiiným žalozpěvům na nový dizajn tvořím možnost výběru z více layoutů. Zabírá mi to celé domácí odpoledne, ale script je hotový, oba laouty vyladěny… pokud se koukneš na zdroják každého z nich, zjistíš podivuhodnou věc: oba jsou stejné. Neliší se ani v písmenku. To jsou ty zlaté Cascades Style Sheets… :) Tímhle stylem se budou nové dizajny tvořit snadno, ale co až budu mít úplně jiný záměr? S novým převratným dizajnem budu moci zrušit i tuto možnost výběru, neboť se změní struktura. No co… výběr hledej pod odkazem „dizajn“ nalevo či napravo, podle zvoleného dizajnu. Kterým by měl standardně být zeleno-oranžový.

Zuřil jsem nad pozdě jedoucím autobusem, který mě obral o možnost být se zuzkou ještě před vyučováním. Na chodbách jsem ji nepotkal, a pak mi v anglině dojde zpráva, že jí je zle a zůstala doma. Zítra ale prý určitě přijde. Fajn. Už bych ji rád viděl :)

Jinak menší aférka s hulením trávy na záchodech, profesoři očividně v šoku… koho nachytají, letí. A já mu to přeju. Jen by mě zajímalo, jak by to třeba bylo v mém případě :) Naprosto nezávadný student, opora profesorů… hm, tak jako tak bych letěl. Bez maturity. Gandža, marjána, listí,… šit na entou. Pokud hulíš, tak z mého blogu vypadni. Nesnaž se mě v komentech přesvědčovat, že je to jen lehká droga, a že jednou za měsíc se nic nestane…. je to DROGA. To mi stačí. V tomto směru jsem silně militantní. A netolerantní.

Teď bych se už ale opravdu měl jít učit. Zítra písemka v matice semináři, kde nutně potřebuji jedničku. Otázky do češtiny, ty mě až tak moc nevzrušují… že bych si zítra ráno zase o hodinku přivstal? No nevim, jak bych to po dnešní noci zvládal. Před týdnem jsem spal na pondělí kvalitně, dnes pět hodin… ale rozhodně toho nelituju ;) Co minut jsem v lavici jen tak pročuměl do blba… hm, za dva dny jsem propálil skoro polovinu tarifu. Zachránit mě může jen bezdrát, a to do konce týdne. Jinak bude účet opět katastrofální. A já nemám prachy. Ani na pána prstenů :) MOTOjuneau jde večeřet _ 19:28

před 18 roky | Ze života | 2 komentáře

Komentáře

1 | Ikeri | před 18 roky | ikeri.wz.cz

mno vidíš :) podobnej názor jak ty k trávě mám k cigaretám :) ale to se nijak neovlivní když je to schválený zákonem :/

reagovat

2 | pavel | před 18 roky

Líbí se mi tvoje nekompromisní postoje, ale alkohol je taky droga, že. A jelikož jsem majitelem restaurace, dovolím si tvdrdit, že má častokrát daleko zhoubnější účinky, než tráva. A ty abstinent nejsi, jestli jsem četl pozorně.
PS. Jinak já jsem trávu nekouřil nikdy a alkohol nepiju a cigarety nekouřím již pár let, takže zítra se zase stavím. Čus.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.