Poslední sobota vánoc

Ráno podvědomě tuším jeden z posledních volných dní, nevstávám a dosyta si užívám dlouhého spánku, dokud se mi na koberec nepoblije kimča… pak už jsem raději vstal. Smířený s myšlenkou proškolovaného dne. Svědomitě jsem se rovnou pustil do slohovky, jež mi i s přepisem zabrala snad čtyři hodiny. A kdo by pak měl chuť na cokoli jiného ohledně školy? Já už tedy vážně ne. Zítra mě čeká rýsování do deginy, počítání a šprtání do fyzy, slohovka do angliny… neptám se, co dál. Nechci to vědět :)

Dokončil jsem projekt rodinného fotoalba (záměr), ze kterého je již kdysi dříve zmiňovaný web plný fotek. Prostě je nebudu dávat sem, ale na jiný web. Po natahání fotek ze silvestru nevím, zda jeho adresu ještě poslat američanům a pod… asi to nebude to pravé ořechové ;)

Je mi mírně opile, u strýčka (souseda) jsme oslavili poslední dny prázdnin, dolíval bílé jak nadržená doga, odcházel jsem rozesmátý a nyní jsem již pouze otupělý… není to ono. Možná bych v takových náladách zuzce psát neměl, ale udělal jsem to… odepsala: „ty muj blazinku, co mi to delas? jak mam po takove zprave usnout?“ :) Hm, takdy by se mi těžce a dlouze usínalo ;)

Včera večer jsem si parádně naposlouchal Horkýže slíže, hlavně malou žužu, vlak, frankie doparoma, l.a.g song, brďokoky… no polovinu songů, jsou brutálně řízné, ale přesto dobře poslouchatelné… kašlu na wohnouty a pouštím si dál horkýže :) Lag song…

„Poď sem, nech sa s tebou
zblížim,
poď sem, ja ti neublížim,
poď sem, ja ťa nezbijem,
I´m sorry, I´m Lesbian
Poď sem, som tvoj dvorný
básnik,
mám energiu za dvanástich,
a k tomu lubrikačný gel,
I´m sorry, I´m really Gay“

Brutální :) :) :)

Strand Band Itaz jsou parádní, sice poslouchám asi tři songy, ale ty jsou k popukání… Nejde to, Cesta do města a Změna… je to k smíchu. V téhle kapele hraje kámoš lucky od dejFa, v Kryštofovy starý věci hraje zase nějaký vzdálený kámoš ségry… stejně je sotva kdo z vás zná.

Těším se na zítřek, patrně přijede zuzka… ani nejde popsat, jak strašně bych ji chtěl mít vedle sebe, tisknout ji k sobě. Nejraději bych ji hned zatáhl k sobě do pokoje, bude tam teplo, všem zakážu, aby nás jakkoli rušili, zapálím jen svíčku a v padajícím večeru budeme spolu. Stát kdesi v mrazu, to už časem leze na nervy… jako by ti to vadilo, když tam s ní stojíš… ale takhle by to bylo něco úplně jiného :) Jako na potvoru ale zítra přijde hora k mohammedovi, protože návštěva přijede k nám a ne my k ní. Kdyby to tak bylo, tak bych natuty zůstal doma. Ta malá šance, že s nastartováním auta našich by zhasl motor auta zuzčiných rodičů, tato titěrně malá šance tu je… měli bychom pro sebe haus a pár hodin času :)

Zase se kroť jo, slečno? Na to bychom čas neměli, ale obecně by bylo lepší mít prázdný dům než rodiče v obýváku pod námi. Ale tohle se nestane. Zázraky se nedějí. Budeme mrznout, zuzanko…

Co budu dělat teď? Chce se mi spát, vzhůru jsem přitom dvanáct hodin… zítra mám s učením nabitý den. No co…

pS: family.wz.cz → fotky. MOTOjuneau ví, že nějak bylo _ 23:18

před 18 roky | Ze života | 2 komentáře

Komentáře

1 | lucinka | před 18 roky

Horkýže Slíže stojí za to, ale ty Wohnouty neodkládej nadobro, pokud Ti není cizí humor HS, budou se Ti líbit i Wohnout :-)
PS: jaký CDčko od nich máš?

reagovat

2 | juneau | před 18 roky

nevim.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.